FALE RADIOWE – KONTURMD

Najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązanie do walki z niedoskonałościami!

konturmd-urzadzenieZabieg przy użyciu CARISMED KONTURMD jest nieinwazyjnym, bezbolesnym i szybkim sposobem aby wrócić do wyglądu z dawnych lat. Technologia multipolarnych fal radiowych zastosowanych w urządzeniu zapewnia natychmiastowy efekt. Dzięki temu urządzeniu bez problemu możemy wygładzić zmarszczki oraz modelować sylwetkę. Technologia Wielobiegunowych Fal Radiowych (RF) w połączeniu z DVTP (Deep Volumetric Thermal Profile), aby efektywnie redukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Sposób działania urządzenia przedstawiono na filmie:

Wygładzanie zmarszczek

CARISMED Kontur MD zapewnia skurcz włókien elastyny i kolagenu, dzięki czemu efekt wygładzenia zmarszczek jest widoczny natychmiast po pierwszym zabiegu. Długotrwałe efekty ujędrnienia skóry – pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny – zapewnia powtórzenie zabiegów w serii 6-8 zabiegów, jeden zabieg w tygodniu.

Modelowanie sylwetki

To innowacyjne rozwiązanie odpowiada za kumulację energii cieplnej w głęboko położonych warstwach tkanki tłuszczowej zwiększając ich metabolizm. Zaleca się wykonanie od 6 do 8 zabiegów w serii, zabiegi odchudzające można wykonywać codziennie.

konturmd-zabieg