FRAXEL RE:STORE

Odzyskaj młodość

Fraxel-logo

Zabieg wygładzania skóry laserem FRAXEL 1550 pomoże Ci zachować świetny wygląd i samopoczucie:Fraxel SR 1500

Wspaniały zabieg na twarz, szyję, dekolt, ramiona, nogi i plecy.

Zabieg Fraxel jest bezpieczną, nieablacyjną procedurą laserową, w której usuwana jest uszkodzona a odkrywana młoda skóra, której pragniesz.

Robisz wiele aby wyglądać i czuć się dobrze. Znajdujesz czas aby w pełni cieszyć się życiem i wciąż dbać o swoje ciało i skórę. Jednak działanie słońca, zanieczyszczenie środowiska, stres i zmęczenie nie są Twoimi sojusznikami i powodują, że Twoja skóra nie wygląda tak dobrze jak się czujesz.

Zabieg laserowy

 W JAKI SPOSÓB DZIAŁA FRAXEL?

Zabieg Fraxel wykorzystuje technologię frakcyjną działając na uszkodzoną skórę mikroskopijnymi kolumnami światła laserowego, docierającymi w głąb skóry. Laser oddziaływane tylko na fragmenty skóry, pozostawiając otaczającą tkankę nienaruszoną, co sprzyja szybkiemu gojeniu. Stymuluje to naturalne procesy regeneracji organizmu, stare i uszkodzone komórki zostają zastąpione świeżą, promienną, zdrową skórą.

Zasadę działania urządzenia oraz rezultaty można zobaczyć w poniższym filmie (język angielski):

KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ REZULTATY I JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ?

Rezultaty są natychmiastowe i postępujące. W krótkim czasie po zabiegu powierzchnia skóry będzie bardziej miękka I gładsza w dotyku, skóra będzie jaśniejsza i bardziej wyrównanym kolorze. Kolejne 3 do 6 miesięcy przyniosą dalszą poprawę, ponieważ głębsze warstwy skóry będą wytwarzały nowy kolagen. Rezultaty są długotrwałe w zależności od stylu życia, wieku, stanu skóry i zabiegów pielęgnacyjnych skóry.

ILE ZABIEGÓW BĘDĘ POTRZEBOWAŁA?

Oczekiwane wyniki zazwyczaj uzyskuje się po kilku zabiegach. Liczba zabiegów zależy od celów i rezultatów, jakie chcesz uzyskać oraz od Twojego stylu życia. Razem z Tobą określimy odpowiedni poziom leczenia oraz preferowany czas rekonwalescencji.

CZEGO POWINNAM OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

W zależności od parametrów zabiegu może pojawić się zaczerwienienie lub obrzęk, który ustępuje już następnego dnia lub w ciągu kolejnych kilku dni. Twoja skóra po zabiegu naturalnie zbrązowieje w ciągu tygodnia lub dwóch. Podczas kolejnych zabiegów, wygląd skóry opalonej słońcem lub brązowej będzie się powtarzał po każdym zabiegu. Podobnie jak przy oparzeniu słonecznym, skóra będzie normalnie łuszczyła się i złuszczała, odkrywając świeższą, promienną i gładszą skórę.

CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY?

Zabieg laserem Fraxel jest bezpieczny, co wykazują liczne badania kliniczne. Oczywiście, jak w przypadku każdego zabiegu laserowego istnieje pewne ryzyko i/lub okres rekonwalescencji. Należy omówić tę kwestię z lekarzem. że Twoja skóra nie wygląda dobrze jak się czujesz.
fraxel-bef-after