LASEROWA DEPILACJA

ZABIEG

Po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy kwalifikującej pacjent jest kierowany do zabiegu depilacji. Przy jakichkolwiek przeciwwskazaniach, lekarz odradzi wykonanie zabiegu lub odłoży go w czasie. Zabieg wykonywany jest laserem diodowym LIGHTSHEER, obecnie najnowocześniejszym urządzeniem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą trwałą, bezpieczną i praktycznie bezbolesną. Jest to metoda bezinwazyjna, nie powodująca jakichkolwiek uszkodzeń skóry.

Efekty zabiegu laserowej depilacji

GŁÓWNE POWODY DLA JAKICH PACJENCI ZGŁASZAJĄ SIĘ NA ZABIEG TO:

Przyczyny, dla jakich pacjenci zgłaszają się na zabieg, mogą być bardzo różne: od objawów pewnych nieprawidłowości hormonalnych, do względów czysto estetycznych.

CZY TO BOLI

Depilacja VPL Dla zdecydowanej większości Klientów zabieg depilacji laserowej jest mało bolesny. Dla każdej osoby indywidualnie dobieramy energię, aby zminimalizować wszelki dyskomfort. W przypadku nielicznych osób odczuwających ukłucie, przed zabiegiem stosowana jest maść znieczulająca EMLA. Nie powoduje to żadnych skutków ubocznych, a zapewnia komfort podczas zabiegu.

PRZED I PO DEPILACJI

Dwa do trzech tygodni przed depilacją należy unikać opalania, zarówno na słońcu, jak i w solariach. Na tydzień przed zabiegiem nie należy depilować skóry, jedynie 2 dni przed zabiegiem ogolić miejca które będą poddane laserowej depilacji. Nie należy nakładać w tych miejscach żadnych środków kosmetycznych w tym SAMOOPALCZY. Po depilacji nie trzeba skóry niczym smarować, wręcz unikać kosmetyków zawierających alkohol. Po zabiegu mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia wokół mieszków włosowych, jednakże utrzymują się one od kilkunastu godzin do kilku dni.