LASEROWE USUWANIE ZMARSZCZEK

Czym są zmarszczki

Razem z Twoim wiekiem kolagen i elastyna znajdująca się w Twojej skórze rozkładają się szybciej niż organizm może je odbudować. Zwolniony tryb przebudowy tych białek powoduje zmniejszenie elastyczności skóry co często prowadzi do zmarszczek oraz bruzd.

Pojawiające się zmarszczki mimiczne, są wynikiem powtarzających się skurczy mięśni, najczęściej występują w okolicy ust, na czole i w okolicach oczu. Jeśli masz zmarszczki na twarzy i wokół oczu, to prawdopodobnie miałaś wspaniałe życie, bogate w doświadczenia emocjonalne takie jak np. śmiech. Wyrażenia takie jak uśmiech, zastanawianie się czy też mrużenie oczu naturalnie powodują skurcz mięśni – co może prowadzić do bruzd i zmarszczek.

Jak je usunąć

Najlepszą metodą usunięcia zmarszczek jest foto-odmładzanie skóry laserem VPL.
Zabieg foto-odmładzania to unikalna nieinwazyjna procedura, pozwalająca na odmłodzenie skóry przy pomocy nowoczesnego impulsowego źródła światła, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowego trybu życia. Polega na zastosowaniu niekoherentnego, impulsowego światła o niskiej gęstości energii do odmłodzenia skóry.

O zabiegu

Zabieg ten jest kuracją uniwersalną gdyż w trakcie jednego zabiegu usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.
Zabieg trwa 20 do 40 min.Zwykle zaraz po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i obrzęknięta a po kilku dniach zaczyna się lekko złuszczać. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch-trzech seriach naświetleń. Aby wyglądać naprawdę pięknie należy wykonać około pięciu zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

Zabiegi wykonywane są przy użyciu lasera Fraxel re:store™

Efekty

Efekt usuwania zmarszczek