THALGO

Micronized Marine Algae Body Wrap – zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy

Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wody z tkanek, poprawia strukturę skóry


Marine Prelude – zabieg złuszczająco – remineralizujący

Ekskluzywny peeling całego ciała za pomocą soli morskiej. Zabieg usuwa złogi toksyczne,co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę.


Aromaceance Silhoutte Treatment – zabieg złuszczający

Zabieg łączący w sobie trzy naturalne terapie: peloidową, aromaterapię i refleksologię. Odpowiednio dobrane składniki aktywne zawarte w wysoko skoncentrowanym mule morskim i solach oraz w 100% naturalnych olejkach eterycznych dają doskonały efekt mineralizacji skóry, głębokiego nawilżenia, wyszczuplenia. W zależności od użytego olejku zabieg pobudza lub wycisza emocje i napięcia skumulowane w ciele. Do zabiegu została stworzona specjalna technika masażu bazująca na filozofii chińskiej. Masaż wyrównuje poziom energii w organizmie, reguluje procesy przemiany materii, przyśpiesza oczyszczanie organizmu i przynosi niesamowity relaks.


High – precision Shaping Treatment – intensywny zabieg modelująco – antycellulitowy

Innowacyjny zabieg, który skutecznie walczy z cellulitem i niedoskonałościami sylwetki Zwiększa elastyczność i jędrność skóry. W preparatach użytych podczas zabiegu wykorzystano dwie nowoczesne technologie, które celnie trafiają w samo serce problemu. Technologia Oxy Active pomaga przywrócić prawidłowe dotlenienie tkankom, aby zahamować procesy tworzenia się cellulitu, natomiast technologia Sculpt Active skuteczenie zwiększa napięcie we wszystkich warstwach skóry. Zabieg redukuje cellulit i modeluje sylwetkę.