centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii(032) 284 53 25 / 510 249 751

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed

centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii (032) 284 53 25 / 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową – BOTOX, AZZALURE – opis

LECZENIE PREPARATAMI TOKSYNY BOTULINOWEJ JEST NIECHIRURGICZNĄ METODĄ, KTÓRA POZWALA WYGŁADZIĆ NAWET NAJBARDZIEJ UCIĄŻLIWE, GŁĘBOKIE BRUZDY.

Niewielka ilość preparatu wstrzyknięta do mięśni położonych pod skórą powoduje zablokowanie odbierania przez nie impulsów nerwowych i w rezultacie ich rozluźnienie. Efektem jest wygładzenie zmarszczek. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga żadnego znieczulenia. Preparat jest bezpieczny ponieważ trafia dokładnie tam, gdzie chcemy. Rozluźnia tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty i nie przemieszcza się do innych okolic. Nie ma więc wpływu na mimikę twarzy i jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Działanie preparatu można zauważyć już po kilku dniach, a po tygodniu widać ostateczny efekt. Utrzymuje się on do czterech miesięcy po pierwszym zabiegu. Po kolejnych zabiegach rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Nie należy przy tym obawiać się o swój wygląd po ustaniu działania preparatu. Kiedy przestaje działać skóra jest gładka, wypoczęta i przez to bardziej elastyczna. Zmarszczki nie są tak głębokie jak przed leczeniem i dopiero z czasem powracają do wyglądu sprzed zabiegu

10 minutowa procedura polega na kilku drobnych wstrzyknięciach. Preparat powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni po zabiegu.

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii