TERAPIA CELLULITU

Cellulit to po prostu rozdęte komórki tłuszczowe w tkance podskórnej okolic ud, pośladków, brzucha i ramion. Prawidłowe komórki tłuszczowe mają średnicę około 1-2 mm. U osób z cellulitem zdarzają się komórki o średnicy 10 razy większej.

Przyczyną rozdęcia komórek tłuszczowych jest wypełnienie ich zbędnymi produktami przemiany materii. Ponieważ substancje te są „limfonośne” nie mogą być usunięte z organizmu drogą krwi, a jedynie drogą układu limfatycznego.

celulit

Jaki jest najskuteczniejszy sposób walki z cellulitem?

Dzięki przełomowej technice endomasażu marzenie kobiet aby pozbyć się nadmiaru krągłości i nieatrakcyjnych miejsc ze „skórką pomarańczową „staje się rzeczywistością. Metoda endomasażu polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym procesie masażu skóry i tkanki podskórnej poprzez obracające się ruchome kuliste elementy w warunkach zmiennego podciśnienia. Efektem takiego działania na tkankę łączną jest stymulacja unaczynienia,eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej,zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego. W ramach walki z nadwagą następuje optymalizacja wyników poprzez mechaniczne i fizjologiczne działanie na głęboko położone warstwy tłuszczu. Pobudzenie mechanizmów pozbywania się produktów odpadowych przez organizm jest idealnym sposobem na poprawienie ogólnego wyglądu estetycznego.

Endermologia LPG

Jest metodą absolutnie bezpieczną, bezinwazyjną, pobudzajacą jedynie naturalne procesy organizmu. Bezsprzecznie jest uznawana za numer jeden na świecie jako jedyna w USA poosiada potwierdzenie skuteczności działania wydane przez FDA.

Zabiegi: