Cienie pod oczami?! Polinukleotydy – Nucleofill – podaruj drugą młodość skórze wokół oka

Zmęczona, poszarzała, wiotka skóra wokół oka często wizualnie dodaje nam lat. Na szczęście można to zmienić! W naszej ofercie znajduje się zabieg, który skutecznie niweluje oznaki starzenia skóry – nie tylko wokół oczu.

 

Jak zlikwidować cienie pod oczami?

 

Jedną z niezawodnych substancji, które skutecznie potrafią uporać się z problemem ciemniejszej skóry wokół oczu jest Nucleofill. Preparat ten zawiera w sobie polinukleotydy, które poprawiają kondycję skóry i dobroczynnie wpływają na jej wygląd. Efekt? Ziemista, szara cera przestaje już być problemem.

 

Jak działa Nucleofill?

 

Polinukreotydy, czyli małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA zawarte w tym preparacie, działają na skórę w trzech obszarach:

  • likwidują wolne rodniki i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry;
  • zwiększają produkcję kolagenu i elastyny w komórkach skóry czyniąc ją bardziej jędrną i gęstą;
  • wzmacniają powłokę hydrolipidową skóry i poprawiają jej nawilżenie.

 

Nic dziwnego zatem, że efektem zabiegu z wykorzystaniem właśnie tej substancji jest widoczna zmiana i naturalne przywrócenie młodości skóry. Warto wiedzieć, że obecne są we wszystkich organizmach żywych i są w pełni biokompatybilne z ciałem człowieka.

 

Nucleofill – na czym polega zabieg?

 

Zabieg z wykorzystaniem preparatu z polinukleotydami wykonywany jest poprzez iniekcje na skórze Pacjenta. To właśnie przez charakter zabiegu bardzo ważne jest, aby substancja ta wprowadzana była przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Specjalista określa miejsca wstrzyknięć tak, aby preparat przyniósł jak największą skuteczność, a igła nie trafiała w nerwy i naczynia krwionośne.

 

Czy zabieg Nucleofill jest bolesny?

 

Szczególnie wrażliwym osobom podaje się miejscowe znieczulenie, jednak z reguły zabieg Nucleofill nie boli. Pacjent może jednak odczuwać lekkie uczucie rozpierania lub mrowienie. Po wykonanych iniekcjach natomiast może pojawić się zaczerwienienie skóry i obrzęk. 

 

Dla kogo Nucleofill, czyli jakie efekty przynosi zabieg z polinukleotydami?

 

Odpowiednio dobrany zabieg może przynieść skutki, o których nie śniło nam się w najpiękniejszych snach. Właśnie dlatego tak ważna jest wizyta konsultacyjna, w trakcie której nasz specjalista zaproponuje to, czego skóra potrzebuje w tym momencie najbardziej. 

 

Dla kogo zabieg Nucleofill? Docenią go zwłaszcza osoby, które posiadają:

  • cienie pod oczami,
  • przebarwienia i zmarszczki,
  • wiotką, mocno odwodnioną skórę z widocznymi oznakami starzenia,
  • skórę narażoną na zanieczyszczenia, dym tytoniowy czy mocne działanie promieni słonecznych.

 

Na wstrzyknięcie polinukleotydów warto zdecydować się zatem przede wszystkim w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej skóry, poprawy jej nawilżenia i przywrócenia odpowiedniego kolorytu. Do widocznych efektów należy ogólna regeneracja skóry, likwidacja cieni pod oczami oraz lifting.

 

Czy istnieją przeciwwskazania do zastosowania zabiegu Nucleofill?

 

Zabieg z wykorzystaniem polinukleotydów posiada bardzo szerokie możliwości zastosowania i posiada standardowe zalecenia. Powinny go unikać zwłaszcza kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby nie będące w pełni zdrowia czy posiadające stany zapalne skóry.

 

Marzysz o uporaniu się z cieniami pod oczami i wiotką skórą? Ten zabieg może być dla Ciebie idealny. Już teraz umów się na wizytę konsultacyjną i poznaj wszystkie zalety polinukleotydów!

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed