Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Endermologia LPG Alliance – zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek.

Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzanie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Alliance® wyposażony jest w kompatybilny tablet pozwalający w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

Zabiegi Aliance na twarz i ciało – zalety

Alliance® pozwala w pełni kontrolować proces terapeutyczny, w tym:

 • wprowadzenie danych pacjenta,
 • diagnoza tkanki w obszarach zabiegowych,
 • przygotowanie protokołów zabiegowych,
 • ustawienia trybu leczenia.

Wskazania do zabiegów LPG Alliance:

 • usuwanie i wygładzanie cellulitu
 • odmładzanie
 • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • ujędrnienie skóry twarzy, brzucha, ramion, pośladków oraz innych partii ciała
 • •działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

Dobre opinie pacjentów potwierdzone badaniami:

 • ujedrnienie 71%*
 • wcięcie w talii -5,2 CM*
 • wygładzenie cellulitu 67%*

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty endermologii LPG Alliance już po 3. sesji zabiegowej

*Badanie endermologie® Dermscan z 2016 r.:

Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry.

 

ERGOLIFT – MODUŁ DO TWARZY I ZMIAN TYPU MAŁE BLIZNY, DYNAMICZNIE STUMULUJE KOMÓRKI SKÓRY.

W naturalny sposób
pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

 • kolagenu dla jędrnej skóry
 • elastyny dla sprężystości
 • kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

 

Widoczne efekty już po 1 zabiegu endermologii Alliance.

 

 

 

 

*Materiały zdjęciowe ITP S.A.

 

Zabiegi Endermologia Alliance w mieście Tarnowskie Góry

Endermologia Alliance to innowacyjny masaż podciśnieniowy, który ma szerokie zastosowanie w kosmetologii. Dzięki temu, że wpływa na tkankę łączną, endermologia może znacznie przyspieszyć usuwanie cellulitu, wyszczuplanie określanych partii ciała i ujędrnianie skóry. Ten uwielbiany przez wielu zabieg wykonasz w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach.

 

Endermologia Alliance – na czym polega?

Masaż podciśnieniowy wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia z głowicą posiadającą ruchome, obracające się rolki. W dużym uproszczeniu, fałd skóry zostaje wciągnięty do głowicy, gdzie w następnej kolejności jest masowany z dużą siłą nacisku.

 

Zabieg endermologii Alliance nie jest bolesny, a zgodnie z opinią wielu pacjentów można uznać, że na niejedną osobę działa bardzo relaksująco. Przed zabiegiem pacjent ubierany jest w specjalny kombinezon, dzięki któremu komora ssąca nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą.

 

Jak działa endermologia Alliance?

Zabieg endermologii polecamy w szczególności osobom, które borykają się z kłopotliwym cellulitem. Wbrew wielu mitom, tzw. skórka pomarańczowa to problem nie tylko osób otyłych, ale przede wszystkim tych prowadzących siedzący tryb życia. Dzięki endermologii, jesteśmy w stanie zredukować cellulit z ud, pośladków, bioder i brzucha.

 

Endermologia to również nieoceniony sposób na walkę z utratą jędrności skóry. Dzięki masażowi podciśnieniowemu, ciało staje się bardziej jędrne, a skóra – odżywiona i napięta. Tłuszcz i toksyny są usuwane znacznie szybciej, dzięki czemu endermologię śmiało można określić świetnym wsparciem w procesie odchudzania.

 

Endermologia Alliance – Śląsk

Gdzie wykonać zabieg endermologii? Zapraszamy do naszego gabinetu w Tarnowskich Górach, w którym możesz liczyć na masaż podciśnieniowy wykonany ze szczególną starannością. Nasi specjaliści przygotują cię do zabiegu i sprawią, że będzie on dla ciebie prawdziwą przyjemnością. Oczywiście, wszystko to oferujemy wraz z zachwycającymi efektami endermologii Alliance.

Endermologia Alliance – przeciwwskazania

Nie każdy powinien decydować się na zabieg usuwania tłuszczu metodą endermologii. Zrezygnuj z niego, jeśli występują u Ciebie poniższe przeciwwskazania:

 • Żylaki,
 • Zapalenie żył,
 • Przepuklina,
 • Uszkodzenia skóry,
 • Choroby nowotworowe,
 • Infekcje skórne w polu zabiegowym.

 

Ponadto pacjent decydujący się na zabieg redukcji tłuszczu nie powinien zażywać leków obniżających krzepliwość krwi. Endermologia Alliance jest zakazana również dla kobiet w ciąży. Mogą wykonywać ją natomiast mamy karmiące, jednak od zabiegu do kolejnego karmienia powinno minąć nie mniej niż 7 godzin.

 

Endermologię Alliance można przeprowadzić, pomijając implanty, świeże rany i blizny, piercing czy wydatne pieprzyki.

 

 

Zabieg usuwania tłuszczu – endermologia. Przebieg zabiegu

Przed endermologią pacjent zostanie poddany szczegółowemu wywiadowi w wykonaniu lekarza medycyny estetycznej. Po wykluczeniu przeciwwskazań i zebraniu informacji na temat stanu zdrowia oraz stylu życia specjalista oceni sylwetkę pacjenta, określając np. stopień oraz rodzaj cellulitu. Te kroki pozwolą dostosować właściwą intensywność zabiegu.

 

Przed endermologią, pacjent otrzyma specjalną odzież, która ochrania skórę przed silnym działaniem rolek masujących, zapewnia komfort oraz intymność.

 

Endermologia trwa około 45 minut. W zależności od skali problemu, z którym zgłosił się pacjent, lekarz może zalecić wykonanie większej liczby zabiegów. Usuwanie tłuszczu z wykorzystaniem endermologii może odbywać się nawet 3 razy w tygodniu – ważne, aby pomiędzy kolejnymi zabiegami pacjent odbył 24-godzinną przerwę.

 

Endermologia Alliance – Tarnowskie Góry. Jak postępować po zabiegu?

Pamiętaj, że endermologia pobudza ciało do usuwania złogów oraz toksyn. Aby odrobinę mu to ułatwić, pij co najmniej 2 litry wody każdego dnia. Zadbaj również o zdrową dietę – unikaj nadmiaru soli i cukru, zrezygnuj z żywności wysoko przetworzonej. Postaw na świeże warzywa i owoce, produkty z pełnego ziarna, dobrej jakości mięso i ryby, chude białko. Warto zrezygnować także z alkoholu.

 

Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty endermologii, pamiętaj o wprowadzeniu aktywności fizycznej do swojej codzienności. Znajdź sport, który sprawia Ci przyjemność – może być to regularne bieganie, ćwiczenia na siłowni, fitness czy gry zespołowe. Uprawianie sportu pozwoli na podtrzymanie efektów endermologii i uniknięcie ponownego gromadzenia się tkanki tłuszczowej.

 

Jak często powtarzać endermologię?

Aby jeszcze skuteczniej zapobiegać odkładaniu się złogów tłuszczowych, stawiaj się na zabieg endermologii raz w miesiącu. Z reguły tyle wystarczy, by podtrzymać dobre rezultaty redukcji tłuszczu. Pamiętaj jednak, że każdy przypadek jest indywidualny – optymalną częstotliwość zabiegów specjalista dobierze specjalnie dla Ciebie.

 

Skuteczna endermologia Alliance – Śląsk

Chcesz wykonać zabieg redukcji tłuszczu na Śląsku? Odwiedź nasz gabinet w mieście Tarnowskie Góry. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali z endermologii w wykonaniu naszych wykwalifikowanych specjalistów.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed