centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751
masaże - spa

Masaż bańką chińską

💥 Nowość 💥

💢Masaż bańką chińską 💢

👉 Masaż jest wykonywany za pomocą gumowej bańki chińskiej, a zasada jego działania oparta jest na efekcie zastosowania podciśnienia. Dzięki silnemu przekrwieniu i rozgrzaniu masowanych tkanek szybko i skutecznie likwiduje napięcie mięśni i ból kręgosłupa oraz ma działanie detoksykacyjne.

👉 Masaż uwalnia blokady i uciski kręgów, przez co przywraca prawidłowe funkcjonowanie nerwów obwodowych, a to poprawia ogólny stan zdrowia i krążenie energii w ciele. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku osób przemęczonych, zestresowanych oraz prowadzących siedzący tryb życia.

👉 Masaż antycellulitowy bańką chińską jest bardzo skutecznym narzędziem w uzupełnieniu kuracji odchudzającej. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Poprzez intensywną stymulację tkanki podskórnej oraz efekt drenażu limfatycznego modeluje sylwetkę i zwalcza cellulit a także wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry.

👉 Stosuje się go w okolicach problematycznych tj. brzuch, uda, pośladki. W celu osiągnięcia oczekiwanych efektów powinien być wykonywany w serii ok. 10 zabiegów, w trakcie której prowadzona jest dieta oczyszczająca.

💥 Przeciwwskazaniem do wykonywania tego rodzaju masażu są kruche naczynia krwionośne, zaburzenia krążenia i krzepliwości krwi oraz żylaki kończyn dolnych.

👉 Przed masażem zaleca się wykonanie peelingu całego ciała.

💰Masaż antycellulitowy na brzuch 25 minut – 50 zł

💰Masaż antycellulitowy na uda i pośladki 30 minut – 70zł

💰Masaż antycellulitowy na uda, pośladki i brzuch 45 minut – 100 zł

Masaż antycellulitowy na uda, pośladki, brzuch i ramiona 70 minut – 130 zł

Masaż pleców 30 minut – 60 zł

🔝 🔝 🔝 🔝 🔝 🔝 🔝 🔝

👉 510249751 ☎️

#derkomed #masaż #masażpleców #kartapodarunkowa #karnet #bon#urodziny #masażAntycellulitowy #niedługoZnówLato
#zróbForme


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii