centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii(032) 284 53 25 / 510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii (032) 284 53 25 / 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Zabiegi laserowe Fraxel

Zabieg laserowy FRAXEL 1550 pomoże Ci zachować świetny wygląd i samopoczucie oraz uzyskać gładszą, świeżo wyglądającą skórę, a także jej ujednolicony koloryt i strukturę.

Po zabiegu zmarszczki wokół oczu stają się spłycone, jest poprawiony wygląd blizn trądzikowych i chirurgicznych. To wspaniały zabieg na twarz, szyję, dekolt, ramiona, nogi i plecy.

Zabieg Fraxel jest bezpieczną, nieablacyjną kuracją laserową, która pozwala na usunięcie uszkodzonej skóry oraz odkrycie tej młodszej, lepiej wyglądającej.

Robisz wiele aby wyglądać i czuć się dobrze. Znajdujesz czas aby w pełni cieszyć się życiem i wciąż dbać o swoje ciało i skórę. Jednak działanie słońca, zanieczyszczenie środowiska, stres i zmęczenie nie są Twoimi sojusznikami i powodują, że Twoja skóra nie wygląda tak dobrze jak się czujesz.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁA FRAXEL?

Zabieg laserowy Fraxel wykorzystuje technologię frakcyjną działając na uszkodzoną skórę mikroskopijnymi kolumnami światła laserowego, docierającymi w głąb skóry. Laser oddziałuje tylko na fragmenty skóry, pozostawiając otaczającą tkankę nienaruszoną, co sprzyja szybkiemu gojeniu. Stymuluje to naturalne procesy regeneracji organizmu, stare i uszkodzone komórki zostają zastąpione świeżą, promienną, zdrową skórą.

Zasadę działania urządzenia oraz rezultaty można zobaczyć w poniższym filmie (język angielski):


KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ REZULTATY I JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ?

Rezultaty zabiegów laserowych Fraxel są natychmiastowe i postępujące. W krótkim czasie po zabiegu powierzchnia skóry będzie bardziej miękka i gładsza w dotyku, skóra będzie jaśniejsza i o bardziej wyrównanym kolorze. Kolejne 3 do 6 miesięcy przyniosą dalszą poprawę, ponieważ głębsze warstwy skóry będą wytwarzały nowy kolagen. Rezultaty są długotrwałe w zależności od stylu życia, wieku, stanu skóry i wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych skóry.

ILE ZABIEGÓW BĘDĘ POTRZEBOWAŁA?

Oczekiwane wyniki zazwyczaj uzyskuje się po kilku zabiegach. Liczba zabiegów laserowych Fraxel zależy od celów i rezultatów, jakie chcesz uzyskać oraz od Twojego stylu życia. Razem z Tobą określimy odpowiedni poziom leczenia oraz preferowany czas rekonwalescencji.

CZEGO POWINNAM OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

W zależności od parametrów zabiegu może pojawić się zaczerwienienie lub obrzęk, który ustępuje już następnego dnia lub w ciągu kolejnych kilku dni. Twoja skóra po zabiegu naturalnie zbrązowieje w ciągu tygodnia lub dwóch. Podczas kolejnych zabiegów, wygląd skóry opalonej słońcem lub brązowej będzie się powtarzał po każdym zabiegu. Podobnie jak przy oparzeniu słonecznym, skóra będzie normalnie łuszczyła się i złuszczała, odkrywając świeższą, promienną i gładszą skórę.

CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY?

Zabieg laserowy Fraxel jest bezpieczny, co wykazują liczne badania kliniczne. Oczywiście, jak w przypadku każdego zabiegu laserowego istnieje pewne ryzyko i/lub okres rekonwalescencji. Należy omówić tę kwestię z lekarzem.

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii