Zabiegi medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii na Śląsku

Szukasz miejsca, w którym zadbasz o zdrowie i piękno skóry w kompleksowy sposób? Derkomed – Centrum Medycyny Estetycznej w Tarnowskich Górach zaskoczy Cię bogatą ofertą usług. Sprawdź, jakie zabiegi możesz wykonać w naszym gabinecie i wybierz coś dla siebie!

 

Doskonale wiemy, że wśród ofert gabinetów medycyny estetycznej można się pogubić. Obecnie w każdym dużym mieście znajdziesz dziesiątki, jeśli nie setki takich miejsc. Zdecydowanie mniej jest tych, które mogą zaoferować klientom prawdziwie kompleksową ofertę. Szczęśliwie, centrum medycyny estetycznej Derkomed należy do tej grupy. Ciekawi Cię, co mamy do zaoferowania?

 

Derkomed – Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii

Derkomed to miejsce stworzone z miłości do piękna i zdrowia. To wyjątkowy punkt na mapie miasta Tarnowskie Góry, do którego każdego dnia przybywają osoby chcące wydobyć z siebie ukryte piękno. Nasz gabinet powstał dzięki współpracy najlepszych specjalistów, cechujących się pasją i zaangażowaniem.

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło żadnego popularnych zabiegów upiększających. Dodatkowo, stale urozmaicamy katalog o interesujące nowości. Każdy z klientów Derkomed może liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie z zakresu pielęgnacji twarzy oraz ciała.

 

Zabiegi medycyny estetycznej – Śląsk

Medycyna estetyczna to dziedzina, która w ciągu ostatnich lat bardzo intensywnie się rozwinęła. Dziś z pomocą nauki i technologii jesteśmy w stanie pomagać ludziom w niwelowaniu ich największych kompleksów, ale także leczyć dolegliwości utrudniające funkcjonowanie.

 

Choć medycyna estetyczna wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z zabiegami wpływającymi na wygląd twarzy, warto mieć świadomość, że jej zakres jest o wiele szerszy. To także szereg zabiegów na ciało, takich jak lipoliza czy niechirurgiczny lifting twarzy i ciała. W Derkomed skorzystasz z kilku odmian zabiegu mezoterapii, jak również leczenia nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej.

W Derkomed nie boimy się stosowania nawet wysoce zaawansowanych technik. Właśnie dlatego wykonasz u nas zabiegi, które cieszą się wielką popularnością wśród gwiazd i celebrytów, w tym regenerację skóry osoczem bogatopłytkowym oraz zabieg fraxel.

 

Dermatologia – Tarnowskie Góry

Dzięki zdobyczom dermatologii stale poznajemy skomplikowany system, jakim jest ludzka skóra. W gabinecie medycyny estetycznej Derkomed skorzystasz z pomocy wykwalifikowanych lekarzy dermatologów, którzy pomogą uporać Ci się m.in. z uporczywymi brodawkami. Pamiętaj również, że w dermatologa należy odwiedzać regularnie w celu badania znamion. Gdy którekolwiek z nich wzbudzi niepokój, nasz specjalista usunie je pod znieczuleniem oraz przekaże do badania histopatologicznego.

 

Zabiegi kosmetologiczne na Śląsku

Zdecydowanie największą część oferty naszego gabinetu zajmują zabiegi z zakresu kosmetologii. Tutaj bez wątpienia każdy wybierze coś dla siebie. Oferujemy szereg rewelacyjnych zabiegów na twarzy, takich jak dermapen, czy dobrze znana mikrodermabrazja. Ponadto, w Derkomed skorzystasz z kilku rodzajów peelingów chemicznych.

 

Damy nie tylko o piękny wygląd twarzy naszych klientów, ale także ich ciała. Rozważ wykonanie pedicure lub manicure, depilację woskiem bądź światłem bądź innowacyjny zabieg endermologii.

 

Masaże, czyli chwila relaksu

Nie zapomnieliśmy również o osobach, które poszukują sposobu na wypoczynek oraz pielęgnację ciała w jednym. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą masaży – znajdziesz tu m.in. masaż bańką chińską doskonale redukujący cellulit oraz masaż gorącymi kamieniami, wspaniale zmniejszający nadmierne napięcie mięśni spowodowane stresem. Jeśli chcesz się zrelaksować podczas pielęgnacji, wybierz peeling z masażem.

 

Derkomed Tarnowskie Góry: zaufaj specjalistom

Nasze centrum medycyny estetycznej tworzy grono doświadczonych profesjonalistów. Zaufały nam już tysiące osób – dołącz do nich! Sprawdź opinie o naszym gabinecie i przekonaj się, dlaczego Derkomed cieszy się tak dużą popularnością. Czekamy na Ciebie!


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed