centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751

Lekarz medyny estetycznej i dermatolog Ilona Podworska – o nas

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić do Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii DERKO-MED. Pragnę zapewnić, że korzystając z naszych zabiegów kosmetycznych i zabiegów odmładzających oraz innych profesjonalnych usług, poczują się Państwo wyjątkowo. Miła atmosfera, wysoko wykwalifikowany personel, najnowsze technologie, najwyższa jakość preparatów, szeroki wachlarz zabiegów, to tylko niektóre z powodów, dla których zwiążecie się z nami Państwo na bardzo długo. Państwa satysfakcja, Droga Klientko, Drogi Kliencie, jest dla nas najważniejsza.

Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę lekarską specjalizującą się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, błon śluzowych oraz w dermatologii estetycznej. W 2004 roku ukończyłam studia podyplomowe na wydziale Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc prace dyplomową z zakresu „Wpływ zabiegów kosmetologicznych na zmiany funkcji skóry jako bariery”. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Zapraszam do niezwykłego salonu kosmetycznego jakim jest Derkomed. Jako doświadczony lekarz medycyny estetycznej oraz lekarz dermatolog, mogę Państwa zapewnić o najwyższym poziomie i bezsprzecznej jakości wykonywanych w naszym Centrum zabiegów.

Ilona Podworska