Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Endermologia – modelowanie sylwetki

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE® NA CIAŁO  – Zabiegi Tarnowskie Góry

Zabieg LPG Aliance to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Redukuje tłuszcz i usuwa zwiotczenia skóry, z uwzględnieniem naturalnej równowagi biologicznej całego organizmu. Zabiegi Alliance zapewniają również skuteczne usuwanie i wygładzanie cellulitu.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE®

Jak wygląda zabieg Endermologii LPG Alliance?

Każdy organizm jest inny, dlatego nadmiar tkanki tłuszczowej może odkładać się w różnych partiach ciała oraz twarzy. Endermologia LPG Alliance to nieinwazyjna metoda, która w skuteczny sposób pomaga pozbyć się toksyn, cellulitu, a nawet odzyskać szczupłą sylwetkę. Jak to działa? Zabieg wykonywany jest za pośrednictwem profesjonalnego urządzenia służącego do intensywnego masażu. Aparatura została wyposażona w dwie rolki oraz komorę ssącą, która wciąga fałdy skóry do wnętrza głowicy, dzięki podciśnieniu. Warto zaznaczyć, że proces mechanicznej stymulacji skóry jest całkowicie bezbolesny, a czas trwania zabiegu wynosi około 40 minut.

Endermologia LPG Alliance® na ciało – wyszczuplenie bez skalpela

Problem cellulitu czy otyłości brzusznej dotyczy wielu z nas. Nagromadzenie się tkanki tłuszczowej może być widoczne w różnych partiach ciała, dlatego jeśli odpowiednia dieta oraz wzmożona aktywność fizyczna nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów, warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Wymodelowanie sylwetki nigdy nie było prostsze! Badania naukowe dowodzą, że działanie Endermologii LPG Alliance skutecznie wpływa na:

 • Usunięcie nadmiaru wody z organizmu;
 • Pozbycie się zbędnych kilogramów;
 • Spalenie tkanki tłuszczowej;
 • Zmniejszenie obwodu talii;
 • Pobudzenie metabolizmu;
 • Poprawę krążenia krwi;
 • Redukcję cellulitu;
 • Eliminację toksyn;
 • Ujędrnienie ciała.

Kiedy zauważalne są pierwsze efekty Endermologii LPG Alliance® na ciało? To zależy od miejsca, w którym pojawia się problem, stopnia jego zaawansowania oraz od regularności wykonywanych masaży. Już po trzeciej wizycie dostrzec możemy poprawę wyglądu naszej sylwetki, jednak dla uzyskania wyraźniejszych efektów zalecamy odbycie całej serii zabiegów. Wspominana metoda nie wymaga od pacjentów specjalnego przygotowania, a sam proces jej przeprowadzania jest przez nich określany jako przyjemny. 

 

więcej informacji

 

Aktualnie obowiązuje promocja na zabiegi Endermologia LPG Alliance®

Zapraszamy!

 

spersonalizowany zabieg na ciało 40 min 280 zł
pakiet 3 spersonalizowanych zabiegów na ciało 760 zł 685 zł
pakiet 6 spersonalizowanych zabiegów na ciało 1500 zł 990 zł
pakiet 10 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2400 zł 1499 zł
pakiet 12 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2700 zł 1699 zł
spersonalizowany zabieg na ciało 30 min 230 zł
pakiet 3 spersonalizowanych zabiegów na ciało 600 zł 540 zł
pakiet 6 spersonalizowanych zabiegów na ciało 1250 zł 890 zł
pakiet 10 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2000 zł 1399 zł
pakiet 12 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2200 zł 1599 zł

 

Endermologia Alliance Śląsk – sekret pięknej sylwetki

Kto z nas nie marzy o choćby drobnej korekcie sylwetki? Zdarza się, że nawet osoby aktywne i zdrowo odżywiające się mają problemy z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej czy utratą jędrności skóry. Nikt nie jest idealny – istnieją natomiast niemal idealne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich jest endermologia Alliance. To zdrowy kompromis pomiędzy bardzo inwazyjnymi zabiegami modelującymi (np. Liposukcją), a domowymi metodami, które nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty.

 

Endermologia Alliance to prawdziwy przełom wśród zabiegów modelujących ciało. Dotychczas często wiązały się one z nieprzyjemnymi odczuciami dla klienta. Nowoczesna technologia sprawiła, że walka o szczupłe i jędrne ciało nie musi wiązać się z dyskomfortem. Wręcz przeciwnie – jest bardzo przyjemna. Dowiedz się więcej o endermologii Alliance i przekonaj się, że ten zabieg jest właśnie dla ciebie.

 

Czym jest endermologia?

Endermologia to zabieg opracowany w latach 80 ubiegłego wieku. Wynaleziono go z myślą o redukcji blizn oraz śladach po oparzeniach. Szybko okazało się, że spektrum zalet, jakie niesie ze sobą endermologia jest o wiele szersze – zauważono, że znakomicie ujędrnia skórę, pomaga w leczeniu cellulitu i wysmuklaniu ciała. To właśnie dlatego dziś jest szeroko wykorzystywana w medycynie estetycznej.

 

Warto dodać, że endermologia Alliance to jedna z najnowocześniejszych wariacji tego zabiegu. Powstała we Francji, a jej twórcy pracowali nad nią przeszło 30 lat. Dziś możesz skorzystać z niej również w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach.

 

Endermologia LPG Alliance – Tarnowskie Góry. Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na bardzo intensywnym masażu skóry w polu zabiegowym za pomocą urządzenia z głowicą składającą się z dwóch rolek i komory ssącej. Fałdy skóry są wciągane do głowicy dzięki podciśnieniu, a następnie intensywnie rollowane. Zabieg trwa od 30 do 45 minut, w zależności od masowanego obszaru.

 

Endermologię stosujemy w różnych obszarach ciała. Najczęściej są nimi uda, pośladki, biodra oraz brzuch, jednak ten rodzaj masażu sprawdzi się także w innych okolicach – w tym również na twarzy.

 

Jak nietrudno się domyślić, pionierskie urządzenia do endermologii nie oferowały bezinwazyjnego masażu. Podciśnienie i bardzo silne rolowanie dla wielu osób okazywały się nieprzyjemne. Na szczęście, tak jak wiele innych obszarów, medycyna estetyczna stale ewoluuje. Nowoczesne technologie doprowadziły do powstania endermologii Alliance, oferującej o wiele przyjemniejsze doznania zabiegowe.

 

Endermologia Alliance na Śląsku, a dokładniej w naszym gabinecie, przebiega bezboleśnie. Mało tego, wiele pacjentów określa ją jako bardzo relaksującą. Prócz podstawowych efektów, takich jak ujędrnienie skóry, masaż podciśnieniowy gwarantuje poprawę nastroju i odprężenie.

 

Wskazania do endermologii Alliance

 • Kto w szczególności powinien wypróbować ten rewelacyjny zabieg? Endermologia została stworzona z myślą o ujędrnianiu i modelowaniu sylwetki, dlatego polecana jest osobom, które marzą o ładniejszej figurze.
 • To także znakomity sposób na redukcję skórki pomarańczowej. Jej posiadaczki wiedzą, że pozbycie się jej domowymi metodami często graniczy z cudem. Aby wyeliminować cellulit, należy zadziałać silnym bodźcem na tkankę podskórną, poprawiając krążenie i pobudzając proces lipolizy. Tak właśnie działa endermologia Alliance.
 • Z efektów endermologii zadowolone będą również osoby borykające się z bólami mięśni i stawów. Masaż podciśnieniowy znakomicie regeneruje tkanki poprzez poprawę ukrwienia. Poza tym, trzeba raz jeszcze podkreślić, że endermologia Alliance jest zabiegiem bardzo przyjemnym.
 • Pamiętaj, że endermologia może być wykonywana w różnych partiach ciała. Zabieg pomoże nie tylko ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu, ale także znacznie poprawi wygląd owalu twarzy. Masaż w postaci endermologii działa na cerę odżywczo i odmładzająco.
 • Masz blizny i nieestetyczne przebarwienia? Tu również pomoże endermologia Alliance. Masaż bardzo silnie pobudza skórę do odbudowy, wspierając proces produkcji kolagenu – białka młodości. Dzięki temu uporczywe, skórne niedoskonałości stają się gładsze i mniej widoczne.
 • Endermologię Alliance można potraktować również jako odmianę zabiegu relaksującego. Mogą skorzystać z niego osoby odczuwające duże napięcie i stres. Ujędrnienie ciała i poprawa stanu skóry będą wówczas bardzo przyjemnymi skutkami ubocznymi zabiegu.

 

Aby zauważyć pożądane efekty, najczęściej należy wykonać 10-15 zabiegów. Po zakończeniu serii, warto wykonywać zabieg przypominający raz na kilka miesięcy.

 

Innowacyjna technologia – endermologia Alliance na Śląsku

Aparatura do zabiegu endermologii wyposażona jest we wszelkie udogodnienie, które ułatwiają specjaliście stałe monitorowanie stanu skóry oraz rezultatów zabiegowych. Należą do nich m.in. czytelny tablet oraz sensor identyfikacji skóry. Dzięki możliwości ciągłego sprawdzania przebiegu zabiegu, lekarz medycyny estetycznej może go w pełni dopasować do indywidualnych zapotrzebowań pacjenta.

 

Czy endermologia jest dla ciebie?

Tak, jeśli borykasz się z cellulitem na udach, pośladkach, biodrach i brzuchu. Z rezultatów zabiegu będą zadowolone również te osoby, którym zależy na zredukowaniu uporczywej, trudnej do pozbycia się tkanki tłuszczowej z różnych okolic ciała. Co ciekawe, endermologia LPG Alliance sprawdza się także w modelowaniu rysów twarzy – drenaż poprawia jej owal, a także ukrwienie i jędrność.

 

Endermologia LPG Alliance także dla kobiet w ciąży

Z zabiegu relaksującej endermologii mogą skorzystać również panie spodziewające się dziecka. Z przyczyn oczywistych nie powinien być wykonywany w okolicach brzucha, jednak doskonale sprawdzi się w innych partiach. Przyszłym mamom proponujemy odprężający zabieg na nogi, który rewelacyjnie poprawia ich ukrwienie, usuwa uczucie ciężkości i ból, który często dotyka kobiety w zaawansowanej ciąży. Endermologia ułatwia także pozbycie się uciążliwego puchnięcia nóg w ciąży.

 

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii

Endermologia Alliance w przypadku osób zdrowych to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. W niektórych sytuacjach należy jednak odroczyć jego wykonanie, bądź totalnie z niego zrezygnować. Masaż podciśnieniowy nie powinien być stosowany przez osoby z żylakami, cierpiące na zakrzepy, miażdżycę czy częste krwotoki. Przeciwwskazaniem są również choroby nowotworowe, cukrzyca, niedoczynność tarczycy czy wszczepiony rozrusznik serca.

 

Przed zabiegiem endermologii Alliance, specjalista odbywa z pacjentem wywiad kwalifikujący, pozwalający wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

 

Ile trwa endermologia Alliance?

Pojedynczy zabieg masażu podciśnieniowego trwa około 30 minut. Czas uzależniony jest od wielkości obszaru zabiegowego. Możesz mieć jednak pewność, że endermologia będzie dla Ciebie momentem relaksu i ukojenia.

 

Endermologia LPG Alliance – Śląsk

Z zabiegu endermologii skorzystasz w naszym gabinecie w mieście Tarnowskie Góry. Nasi specjaliści zaproponują ci zabieg, który przybliży cię do wymarzonej gładkiej i jędrnej skóry. Już dziś zarezerwuj wizytę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapomnij o cellulicie i wiotkiej skórze

*Materiały zdjęciowe ITP S.A.
*Promocja nie łączy się z rabatem stałego klienta
* Przed zabiegiem klient ubiera specjalny kombinezon Endermowear LPG, który kupuje przy pierwszej wizycie i jest on wielokrotnie stosowany przez Ciebie podczas całej sesji. Jednorazowy koszt kombinezonu to 100 zł.

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed