Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Depilacja laserowa Light Sheer: trwałe usuwanie owłosienia

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER: TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

Depilacja laserowa Light Sheer Duet

Gładkie ciało to marzenie wielu kobiet. Nic dziwnego zatem, że depilacja maszynką lub golarką stała się nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji. Na szczęście są jednak sposoby, które pozwalają usunąć włosy z wielu miejsc na dłuższy czas.

Czy można pozbyć się owłosienia na zawsze?

Codzienne usuwanie owłosienia w tradycyjny sposób jest bardzo uciążliwą czynnością, która pozostawia na skórze bolesne podrażnienia lub nieestetyczne krostki. Korzystając z maszynek do golenia, plastrów z woskiem, dedykowanych kremów do depilacji, czy innych akcesoriów trzeba liczyć się jedynie z chwilowym efektem gładkiego ciała.

Jak usunąć włosy na dłużej? Jeśli chcesz poprawić komfort swojego życia, świetnym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa. Wyobraź sobie tylko, ile czasu i pieniędzy zaoszczędzisz, decydując się na ten zabieg – budzisz się rano, a Twoja skóra zawsze jest po prostu perfekcyjnie gładka.

Jaki laser trwale usuwa owłosienie?

Depilacja Light Sheer to system najnowszej generacji wyprodukowany przez przodującą markę na rynku – Lumenis. Ten nowoczesny sprzęt opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy, który polega na pochłanianiu tylko pożądanych struktur włosa przez energię świetlną lasera, nie uszkadzając przy tym innych okolicznych tkanek. Trwała depilacja, wykonana przy pomocy tego profesjonalnego urządzenia jest całkowicie bezpieczna dla skóry. Podwójna głowica znacznie skraca czas zabiegu oraz poprawia komfort pacjenta. Laser diodowy usuwa włoski już w początkowej fazie ich wzrostu, co zapewnia jeszcze większą skuteczność działania.

Laserowe usuwanie owłosienia – jak działa?

Technologia Light Sheer pozwala trwale pozbyć się owłosienia z konkretnych partii ciała w bezbolesny sposób. Zabieg depilacji laserowej skutecznie wyniszcza niechciane włoski, wnikając głęboko do wnętrza skóry. To wszystko, dzięki wiązkom światła wchłoniętym przez melaninę, czyli pigment odpowiadający za barwę włosa.

Depilacja laserowa – przygotowanie do zabiegu

Chcesz skorzystać z zabiegu depilacji laserowej? Właściwe przygotowanie ciała do laseroterapii  obejmuje kilka działań. Pamiętaj, aby przed planowaną wizytą nie podrażniać skóry w okolicach, które będą poddawane naświetlaniu. Szczególnie zadbaj o odpowiednią pielęgnację tego konkretnego miejsca, ponieważ tylko dobrze nawilżony obszar zabiegowy pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Dokładne golenie włosków maszynką w dniu zabiegu lub dzień przed przeprowadzeniem depilacji stanowi bardzo ważny element. Możesz jedynie pozostawić ich niewielki fragment, aby specjalista mógł ocenić strukturę włosa. Natomiast kategorycznie zabrania się stosowania innych metod depilacji, używania samoopalaczy, opalania skóry, aplikacji kremów lub maści zawierających kwasy owocowe, retinoidy, witaminy A, E, C, zażywania leków światłouczulających i ziół oraz wykonywania silnych peelingów, także chemicznych.

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

Wykup pakiet zabiegów i wyeliminuj wszystkie włoski! Jedna laseroterapia do całkowitego usunięcia owłosienia to jednak za mało. Liczba sesji uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji oraz obszaru ciała, który chcesz poddać trwałej depilacji. Szacuje się, że około 4-6 zabiegów pomaga osiągnąć zadowalający efekt.

Gdzie zrobić depilację laserową? Odwiedź nasz salon znajdujący się w Tarnowskich Górach!

Idealnie gładkie ciało każdego dnia to marzenie każdego, dlatego skorzystaj z trwałej depilacji laserowej, którą wykonasz w Tarnowskich Górach! Dysponujemy najnowszą aparaturą Light Sheer usuwającą owłosienie w zupełnie bezbolesny sposób. To certyfikowane urządzenie medyczne obsługiwane jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Zdaj się na nasz profesjonalizm i zapisz się na zabieg depilacji laserowej w salonie Derkomed.

LS wąsik 150 zł
LS broda 200 zł
LS broda + podbródek 400 zł
LS baczki 250 zł
LS twarz 500 zł
LS szyja 300 – 350 zł
LS pachy 300 zł
LS brzuch 300 – 500 zł
LS bikini 350 – 500 zł
LS łydki + kolana 600 zł
LS uda 600 zł
LS plecy 600 – 800 zł
LS całe nogi 1000 zł
LS brodawki sutkowe 140 zł
* Pierwsze 3 zabigi cena regularna, 4 – ty zabieg – 25%, 5 – ty i kolejny zabieg – 50 %.
Zabieg przypominający – 50%

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed