centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Depilacja laserowa Light Sheer: trwałe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa wykonywana przy pomocy urządzenia Light Sheer jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wśród osób zainteresowanych trwałym usuwaniem owłosienia. Jest to metoda bezpieczna i skuteczna, zbędne owłosienie zostaje wyeliminowane poprzez zniszczenie struktury włosa, czyli jego meszka. Zabieg depilacji laserowej nie stwarza żadnego ryzyka dla pacjenta. Również sąsiadujące z meszkiem tkanki nie ulegają uszkodzeniu.

Light Sheer: sprzęt najnowszej generacji

Dla bezpieczeństwa pacjentów ważne jest, by w zabiegach depilacji laserowej używać sprawnego, sprawdzonego sprzętu gwarantującego również powodzenie kuracji. Tylko oryginalny laser Light Sheer może to zapewnić. Równie istotna jest obecność wykwalifikowanego personelu potrafiącego obsługiwać laser.

Depilacja laserowa różnych partii ciała

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność depilacji laserowej przeprowadzanej przy użyciu tego aparatu. Laser Light Sheer pozwala na trwałe usuwanie niepożądanego owłosienia z różnych partii ciała, w tym twarzy, szyi, bikini, pach, ud czy łydek. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych zabiegów.

LS wąsik 150 zł
LS broda 200 zł
LS broda + podbródek 400 zł
LS baczki 250 zł
LS twarz 500 zł
LS szyja 300 – 350 zł
LS pachy 300 zł
LS brzuch 300 – 500 zł
LS bikini 350 – 500 zł
LS łydki + kolana 600 zł
LS uda 600 zł
LS plecy 600 – 800 zł
LS całe nogi 1000 zł
LS brodawki sutkowe 140 zł
* Pierwsze 3 zabigi cena regularna, 4 – ty zabieg – 25%, 5 – ty i kolejny zabieg – 50 %.
Zabieg przypominający – 50%

Depilacja laserowa nóg – Śląsk

To zabieg, który w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Depilacja laserowa nóg pozwoli zapomnieć o depilatorach, jednorazowych maszynkach i wosku. Zabiegowi mogą zostać poddane zarówno same łydki, uda, jak i całe nogi.

 

Przed zabiegiem należy unikać opalania skóry na słońcu lub w solarium, wyrywania włosków z cebulkami, stosowania kosmetyków z retinolem, a także zażywania niektórych leków (np. antybiotyków). Szczegółowe wskazówki dotyczące tego, jak przygotować się do depilacji laserowej nóg uzyskasz bezpośrednio od specjalisty medycyny estetycznej.

 

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Nie każdy może zdecydować się na zabieg depilacji laserowej. Powinny zrezygnować z niego kobiety ciężarne i karmiące i osoby z chorobami nowotworowymi. Przeciwwskazaniem są również świeże rany, blizny oraz infekcje obecne w obrębie pola zabiegowego.

 

Czy jeden zabieg wystarczy?

Aby móc cieszyć się idealnie gładką skórą nóg, zabieg depilacji laserowej należy wykonać co najmniej kilkakrotnie. Ilość zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi zostaną ustalone przez specjalistę.

 

Depilacja laserowa twarzy – Tarnowskie Góry

Owłosienie na twarzy u kobiet to temat niezwykle delikatny. O ile zbędne włoski na nogach czy rękach jest stosunkowo łatwo ukryć, o tyle wąsik czy włoski na szyi są dość dobrze zauważalne. Jeśli chcesz pozbyć się tego krępującego kłopotu, najlepszym wyjściem okaże się depilacja laserowa twarzy.

 

Przed zabiegiem wykonaj badania

Nadmierne owłosienie na twarzy niemal zawsze ma związek ze zmianami hormonalnymi, a dokładniej wzmożoną produkcją androgenów. Zjawisko to często pojawia się w okresie dojrzewania, jak również u kobiet przechodzących menopauzę. Włoski na twarzy same w sobie nie są problemem zdrowotnym, a jedynie sygnałem zmian zachodzących w organizmie. Przed udaniem się do gabinetu medycyny estetycznej warto wykonać badania lekarskie, dzięki którym dowiesz się, co jest przyczyną owłosienia i jak  mu zapobiegać.

 

Pamiętaj, że przeciwwskazania do depilacji twarzy laserem są takie same, jak w przypadku innych partii ciała. Zrezygnuj z zabiegu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub chorujesz nowotworowo. Jeśli zażywasz leki na stałe, koniecznie poinformuj o tym lekarza medycyny estetycznej!

 

Jak wygląda laserowa depilacja twarzy?

Zabieg depilacji laserowej brody i wąsika polega na naświetlaniu danej partii twarzy wiązką światła, która przenika aż do mieszków włosowych. Tam pochłaniana jest przez barwnik włosa – melaninę – a cebulka zostaje bezpowrotnie zniszczona, co uniemożliwi jej produkcję nowych włosów.

 

Należy pamiętać, że depilacja laserowa twarzy działa jedynie na mieszki włosowe. Choć wiązka lasera wnika w głąb skóry, nie uszkadza ona jej powierzchni i okolicznych tkanek. Prawidłowo przeprowadzona depilacja laserowa twarzy to zabieg w pełni bezpieczny dla pacjentki.

 

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Przed wykonaniem pierwszej depilacji laserowej specjalista przeprowadza wywiad, który ma na celu wykluczenie obecności ewentualnych przeciwwskazań. Należy pamiętać, że istotne jest również samodzielne przygotowanie pacjentki.

 

  • Na miesiąc przed depilacją laserową twarzy nie wyrywaj włosków i nie stosuj kosmetyków z zawartością witamin A i C.
  • Na tydzień przed zabiegiem wykonaj domowy peeling oraz nawilżanie cery.
  • Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu – pij minimum 2 litr wody mineralnej dziennie.

Bezpośrednio przed zabiegiem depilacji laserowej włosy zostaną zgolone, a skóra twarzy delikatnie oczyszczona. W tym dniu nie nakładaj na twarz żadnych kosmetyków.

 

Depilacja laserowa – ile zabiegów wykonać?

Jeden zabieg nie wystarczy, aby depilacja laserowa przyniosła oczekiwane efekty. Zadowalające rezultaty uzyskasz po 4-6 zabiegach, które należy wykonywać co 4-6 tygodni.  Ilość niezbędnych zabiegów zostanie dobrana indywidualnie przed lekarza medycyny estetycznej.

 

Depilacja laserowa – Tarnowskie Góry

Marzysz o idealnie gładkiej skórze? Już dziś zapisz się na zabieg depilacji laserowej w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach. Zapomnij o denerwujących włoskach!


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii