centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Zabiegi Dermapen

Zapraszamy na zabiegi Dermapen do naszej kliniki. To precyzyjna i komfortowa dla pacjenta kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem igieł wprowadzających substancje czynne w głąb skóry. Mogą to być wybrane preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Efektem zabiegu Dermapen jest stymulacja odnowy skóry poprzez produkcję kolagenu i elastyny oraz fibroblastów, jak również poprawa gęstości i elastyczności skóry. W naturalny sposób pobudzone zostają również procesy regeneracyjne w skórze. Atutem zabiegu jest jego sterylność i krótki czas trwania oraz automatyczna kontrola głębokości iniekcji.

Dermapen: usuwanie blizn i nie tylko

Dermapen jest zabiegiem polecanym pacjentom zmagającym się z takimi problemami jak drobne zmarszczki, rozstępy, zwiotczenia skóry. Kuracja ta sprawdza się również w usuwaniu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, poparzeniowych, a także wspomaganiu terapii wypadania włosów. Dermapen znajduje zastosowanie u pacjentów z cienką i wiotką skórą, która dzięki tej kuracji ulega pogrubieniu. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia medycznego Dermapen wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, pośladkach, dłoniach.

 

Zapraszamy do zapoznania sie z efektami leczenia urządzeniem DERMAPEN. Klikając na poniższy link mogą Państwo zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu.

więcej informacji

Poniżej przedstawiamy ceny zabiegu DERMAPEN na poszczególne okolice:

Dermapen twarz 450 zł
Dermapen szyja 350 zł
Dermapen dekolt 500 zł
Dermapen twarz+szyja 600 zł
Dermapen twarz+szyja+dekolt 800 zł
Dermapen okolica oczu 250 zł
Dermapen okolica ust 250 zł
Dermapen dłonie 350 zł
Dermapen okolica nad kolanami 500 zł
Dermapen brzuch od 400 zł

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej zakładki z aktualnościami.

Znajdziecie tam najświeższe nowinki i PROMOCJE 

aktualności derkomed

 

 

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii