Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Odmładzanie przez mikronakłuwanie

Zapraszamy na zabiegi najnowszym urzadzeniem  Dermapen 4 do naszej kliniki. To precyzyjna i komfortowa dla pacjenta kuracja przeprowadzana z wykorzystaniem igieł wprowadzających substancje czynne w głąb skóry. Mogą to być wybrane preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Efektem zabiegu Dermapen jest stymulacja odnowy skóry poprzez produkcję kolagenu i elastyny oraz fibroblastów, jak również poprawa gęstości i elastyczności skóry. W naturalny sposób pobudzone zostają również procesy regeneracyjne w skórze. Atutem zabiegu jest jego sterylność i krótki czas trwania oraz automatyczna kontrola głębokości iniekcji.

Dermapen: usuwanie blizn i nie tylko

Dermapen jest zabiegiem polecanym pacjentom zmagającym się z takimi problemami jak drobne zmarszczki, rozstępy, zwiotczenia skóry. Kuracja ta sprawdza się również w usuwaniu blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, poparzeniowych, a także wspomaganiu terapii wypadania włosów. Dermapen znajduje zastosowanie u pacjentów z cienką i wiotką skórą, która dzięki tej kuracji ulega pogrubieniu. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia medycznego Dermapen wykonywane są na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, pośladkach, dłoniach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z efektami leczenia urządzeniem DERMAPEN. Klikając na poniższy link mogą Państwo zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu.

więcej informacji

Poniżej przedstawiamy ceny zabiegu DERMAPEN 4 na poszczególne okolice:

Dermapen twarz 600zł
Dermapen szyja 600 zł
Dermapen dekolt 600 zł
Dermapen twarz+szyja 800 zł
Dermapen twarz+szyja+dekolt 1100 zł
Dermapen dłonie 550 zł
Dermapen brzuch od 950 – 1200 zł

 

Dermapen – zasada działania

Dermapen to popularna nazwa dla urządzenia medycznego wykorzystującego 12 mikro-igieł wykonanych z najwyższej klasy materiałów chirurgicznych. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry igłami w sposób automatyczny i kontrolowany. Głowica Dermapenu jest w stanie wykonać nawet 20 nakłuć w ciągu jednej sekundy. Głębokość wkłuwania igieł jest regulowana i wynosi z reguły od 0,25 mm do 2,5 mm.

 

Przeciwwskazania do zabiegu Dermapen

Nie każdy może skorzystać z zalet, jakie niesie ze sobą zabieg regeneracji skóry urządzeniem Dermapen. Do bezwzględnych przeciwwskazań zalicza się:

  • Okres ciąży i karmienia piersią,
  • Świeże rany w polu zabiegowym,
  • Stany zapalne skóry (w tym trądzik różowaty),
  • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
  • Cukrzycę,
  • Choroby nowotworowe.

 

Zalecenia pozabiegowe

Naturalnym efektem po zabiegu Dermapen będzie miejscowe zaczerwienienie i podrażnienie skóry, które minie po kilku dniach. Igły mogą spowodować także mikroskopijne krwiaki, które po niedługim czasie wchłoną się samoistnie. Po zabiegu bardzo istotne jest nawilżanie cery za pomocą kosmetyków zaleconych przez specjalistę. Przez co najmniej tydzień zrezygnuj z kąpieli słonecznych, sauny i wizyt na basenie.

 

Ile zabiegów Dermapen należy wykonać?

Ilość zabiegów, które zagwarantują optymalne efekty jest uzależniona od problemu i rodzaju cery pacjenta. W gabinecie Derkomed w mieście Tarnowskie Góry możesz liczyć na dokładny wywiad kosmetologiczny, podczas którego wspólnie z tobą nasi specjaliści ustalą ilość zabiegów tak, by rezultaty spełniały twoje oczekiwania.

 

Zdradzimy jednak, że pierwsze efekty zabiegu Dermapen widać z reguły już po jednym zabiegu. Skóra zyskuje zdrowszy koloryt, staje się bardziej napięta i gładka.

 

Zabieg Dermapen na Śląsku

Nasz gabinet w Tarnowskich Górach oferuje profesjonalne zabiegi z urządzeniem Dermapen. Jeśli zależy ci na pozbyciu się zmarszczek, wiotkości i suchości skóry, już dziś zarezerwuj wizytę w Derkomed. Wspólnie zawalczymy o to, by wydobyć z twojej skóry jej naturalne piękno!

 

 

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej zakładki z aktualnościami.

Znajdziecie tam najświeższe nowinki i PROMOCJE 

aktualności derkomed

 

 

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed