Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Kinesiotaping

Kinesiotaping w gabinecie medycyny estetycznej

Technika naklejania elastycznych taśm w problematycznych miejscach istniała już w latach siedemdziesiątych. W 1973 roku Dr Kenzo Kase stworzył profesjonalne plastry do tapingu, które przestały ograniczać swobodny zakresu ruchów. Badania naukowe przeprowadzone przez prekursora tej metody dowiodły, że taśmy mają pozytywny wpływ na układ limfatyczny człowieka. Obecnie kinesotaping znalazł swoje zastosowanie nie tylko w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej, ale także w gabinetach medycyny estetycznej. Niezwykle skuteczny zabieg odmładzający cieszy się coraz większą popularnością. 

Czym jest kinesiotaping estetyczny?

Ta naturalna metoda anti-aging polega na rozluźnieniu mięśni twarzy za pomocą oryginalnych plastrów kinezjologicznych. Innowacyjna terapia, z której może skorzystać praktycznie każdy to genialny sposób na poprawę wyglądu twarzy. Kuracja tapami wymaga sporej wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz doskonałej znajomości anatomii człowieka. Podczas facemodelingu specjalista dokładnie oczyszcza skórę, jeszcze zanim przystąpi do tapowania newralgicznych obszarów. Dokładne umycie i osuszenie twarzy sprawia, że plastry będą trzymać się o wiele dłużej. Rekomendowany czas noszenia taśmy to około 6 do 7 godzin.

Kinesiotaping w połączeniu z masażem kobido

Chcesz uskutecznić działanie zabiegu spowalniającego proces starzenia się skóry? Polecamy, aby połączyć kinesotaping estetyczny z masażem Kobido, wówczas efekty nieinwazyjnej terapii przyniosą jeszcze większą skuteczność. 

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Pamiętaj, że plastrów nie należy gwałtownie zrywać! Przed przystąpieniem do codziennej rutyny pielęgnacyjnej umyj twarz ciepłą wodą, która pomoże zmiękczyć tapy. Następnie spróbuj delikatnie ściągnąć taśmy. W ten sposób dokładnie oczyszczona skóra jest gotowa, aby nałożyć na nią tonik, serum oraz krem. 

Liftingujący taping twarzy – poznaj rezultaty terapii 

Kinesotaping estetyczny ma realny wpływ na poprawę wyglądu twarzy, ale dynamiczne plastrowanie to nie wszystko! Samodyscyplina to ważny element kuracji, dlatego wykonując taping, należy pamiętać o tym, aby zachować cykliczność w wykonywaniu zabiegów. Uwaga, rezultaty mogą być widoczne tylko pod warunkiem odpowiednio dobranej i regularnie stosowanej pielęgnacji. Przestrzegając odpowiednich zaleceń przekazanych przez naszego kosmetologa, możesz spodziewać się spektakularnych efektów, do których należą:

 • Dotlenienie skóry;
 • Redukcja zmarszczek;
 • Naturalny lifting;
 • Poprawienie nastroju;
 • Leczenie bruksizmu;
 • Pozbycie się obrzęków;
 • Korekta asymetrii twarzy;
 • Zmniejszenie widoczności blizn;
 • Uwydatnienie konturu twarzy;
 • Zniwelowanie drugiego podbródka;
 • Poprawa krążenia oraz funkcji tkanek;
 • Usprawnienie pracy układu limfatycznego;
 • Zachowanie odpowiedniego napięcia mięśniowego;
 • Spłycenie widoczności lwiej zmarszczki oraz bruzd nosowo-wargowych.

Kinesiotaping estetyczny – nowość w ofercie naszej kliniki Derkomed

Współcześnie wiek kobiety nie ma znaczenia, ponieważ istnieją zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają cieszyć się wyglądem młodo wyglądającej skóry przez długie lata. Kinesiotaping estetyczny to fantastyczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych technik, które wygładzają zmarszczki. Naturalna terapia elastycznymi plastrami pozwala także wzmocnić efekty wcześniejszych kuracji. Szukasz bezpiecznych metod, które spowolnią proces starzenia? Umów się na zabieg facemodelingu, który już teraz możesz wykonać naszym gabinecie urody znajdującym się w Tarnowskich Górach. Czekamy na Ciebie w Derkomed!

 

Kinesiotaping (w zależności od obszaru) 0d 40-100 zł

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed