Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

chemiczna biorewitalizacja skóry

Bezinwazyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry w Tarnowskich Górach

To innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, która zdobywa coraz większą popularność w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii. Jeśli marzysz o promiennej, zdrowej skórze bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, zabieg może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonasz go u nas w salonie Derkomed w Tarnowskich Górach.

Czym jest biorewitalizacyjny peeling chemiczny  skóry?

To terapia chemiczna, która ma na celu stymulację procesów regeneracyjnych skóry oraz poprawę jej ogólnej jakości. Dzięki specjalnie opracowanej mieszance aktywnych składników, penetruje głębsze warstwy skóry, działając na poziomie komórkowym. Zabieg łączy w sobie właściwości liftingująco – odmładzające, oczyszczające i wybielające.

 • Poprawa tekstury skóry: Zabieg pomaga wygładzić skórę, minimalizując drobne linie i zmarszczki. Aktywne składniki zawarte w formule preparatu wspomagają odnowę komórkową, co prowadzi do bardziej jednolitej i gładkiej skóry.
 • Redukcja przebarwień: Preparat użyty w zabiegu może pomóc w redukcji różnych rodzajów przebarwień skóry, takich jak plamy starcze, piegi, przebarwienia po trądziku czy słońcu. Zabieg działa głęboko w skórze, zmniejszając nadmierną produkcję melaniny i przywracając równomierny koloryt skóry.
 • Zmniejszenie widoczności blizn: Jeśli masz blizny po trądziku, pourazowe lub pooperacyjne, zabieg może pomóc w ich zredukowaniu. Działa on poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny, które są niezbędne do regeneracji skóry. W rezultacie blizny stają się mniej widoczne, a skóra wygląda bardziej gładko i zdrowo.
 • Poprawa elastyczności skóry: Z wiekiem skóra traci elastyczność i jędrność. Stymuluje produkcję nowego kolagenu, który jest kluczowy dla utrzymania elastyczności skóry. Po zabiegu skóra może wydawać się bardziej jędrna i sprężysta.
 • Odżywienie skóry: Wprowadza składniki aktywne do głębszych warstw skóry, dostarczając im niezbędne substancje odżywcze. Dzięki temu skóra staje się bardziej nawilżona, promienna i zdrowsza.
 • Minimalny czas rekonwalescencji: Zabieg charakteryzuje się  krótkim czasem rekonwalescencji. Po zabiegu większość pacjentów jest w stanie powrócić do normalnej aktywności bez większych ograniczeń.

Mocne punkty zabiegu: 

 • zabieg jest przyjemny i szybki,
 • efekt napięcia skóry,
 • pozwala na zajmowanie sieę duymi obszarami w jednej sesji zabiegowej (twarz – szyja – dekolt – biust – grzbiety dłoni w 30 minut).

Jak działa peeling chemiczny biorewitalizacyjny i jakie są do niego wskazania?

Jeżeli borykasz się z utratą napięcia skóry twarzy i ciała, poszukujesz ujędrnienia skóry dekoltu, chcesz zredukować blizny zanikowe po trądziku i ospie wietrznej, pozbyć się rozstępów, wspomóc leczenie przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej oraz działać przeciwzapalnie i bakteriobójczo w celu wspomagania leczenia ran ziarninujących – mamy dla Ciebie rozwiązanie u nas w Derkomed w Tarnowskich Górach.

Możesz odzyskać utracone napięcie skóry, poprawić elastyczność twarzy i ciała oraz ujędrnić skórę dekoltu. Skuteczne działanie przyczynia się także do redukcji blizn zanikowych, takich jak te po trądziku czy ospie wietrznej. Jeśli masz rozstępy, zabieg może pomóc w ich zredukowaniu i poprawie wyglądu skóry. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i bakteriobójczym, wspomaga leczenie ran ziarninujących, a także oczyszcza skórę łojotokową.

Jak przebiega zabieg peelingu chemicznego?  

Zabieg jest stosunkowo szybki. Przed przystąpieniem do zabiegu, lekarz lub kosmetolog przeprowadzi dokładną konsultację i oceni Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Następnie, skóra zostanie odpowiednio przygotowana do przyjęcia poprzez delikatne oczyszczenie. Specjalista będzie aplikować preparat na wybraną część ciała, taką jak twarz, szyja, dekolt czy dłonie, a następnie delikatnie masować skórę, aby składniki wniknęły w głąb. Cały zabieg trwa zazwyczaj około 30-45 minut, a po jego zakończeniu możesz wrócić do codziennych aktywności.

Dlaczego warto wybrać ten zabieg?

 • Uniwersalność: preparat można stosować na różnych obszarach ciała, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem. Możesz skorzystać z zabiegu na twarz, szyję, dekolt, dłonie i wiele innych miejsc, w których chciałbyś poprawić kondycję skóry.
 • Optymalne rezultaty: dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów, które pozwolą na długotrwałe poprawienie kondycji skóry.

 

 • Zabieg można łączyć z mikronakłuwaniem co daje więcej możliwości terapeutycznych.

 

Pojedyńczy zabieg 400 zł

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed