Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Twarz to wizytówka każdego człowieka, dlatego coraz częściej decydujemy się na różnego rodzaju zabiegi, które mają poprawić jej wygląd. Makijaż permanentny skradł serca kobiet, które w subtelny sposób chcą podkręcić swoją urodę. Niestety efekt bywa czasem zupełnie odwrotny, niż mogłybyśmy się tego spodziewać. W czym tkwi problem nieudanego zabiegu? 

Jak pozbyć się makijażu permanentnego?

Wiele kobiet marzy o tym, aby tuż po przebudzeniu wyglądać pięknie i świeżo. W takim wypadku, świetnym sposobem na podkreślenie urody jest makijaż permanentny. 

Efekt prawidłowo wykonanej pigmentacji brwi, oczu lub ust to doskonała alternatywa dla tradycyjnego makijażu, która koryguje drobne niedoskonałości. Niestety, źle przeprowadzone zabiegi kosmetyczne również się zdarzają. Przyczyn źle wykonanego makijażu permanentnego może być wiele: nieprawidłowo dobrany kolor oraz kształt, brak symetrii, zbyt głęboka pigmentacja, niepoprawna technika, czy wątpliwa jakość sprzętu. Jak pozbyć się nieestetycznej stylizacji, która zniekształca twarz? Laserowe usuwanie makijażu permanentnego to skuteczny sposób, aby się go pozbyć!

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego – jak wygląda zabieg? 

Jedną z najbezpieczniejszych metod usuwania makijażu permanentnego rekomendowaną przez linergistki jest laseroterapia, która rozbija na drobny pył barwnik znajdujący się pod skórą. Zabieg przebiega bardzo szybko i polega na pozbyciu się tuszu za pomocą profesjonalnego lasera. Satysfakcjonujące rezultaty kuracji widoczne są już po kilku sesjach, lecz wszystko zależy od wielu indywidualnych uwarunkowań, takich jak: głębokości aplikacji barwnika oraz jego odcienia, czy rodzaj skóry pacjenta.

Zabieg usuwania barwnika rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej w naszej klinice Derkomed. Podczas spotkania specjalista określa liczbę koniecznych zabiegów, dokładnie omawia przebieg kuracji oraz upewnia się, czy pacjent nie posiada żadnych przeciwwskazań do jej wykonania. Warto wspomnieć, że krem znieczulający poprawia komfort osób poddających się działaniu lasera, dlatego usuwanie makijażu permanentnego jest bezbolesne. W trakcie zabiegu precyzyjne wiązki nowoczesnego lasera docierają tylko do miejsc, w których znajduje się pigment. Dokładność tego urządzenia pozwala uniknąć naświetlania niepożądanych obszarów skóry.

 

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego 250 – 300 zł

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Przed przystąpieniem do laserowego usuwania makijażu permanentnego należy upewnić się, czy nie istnieje żadne z poniższych przeciwwskazań, które uniemożliwiłyby przeprowadzenie tego zabiegu:

 • Infekcje;
 • Nowotwory;
 • Przeziębienie;
 • Rozrusznik serca;
 • Choroby zakaźne;
 • Niezagojone blizny;
 • Okres ciąży i laktacji;
 • Oparzenia słoneczne;
 • Intensywnie opalona skóra twarzy;
 • Przyjmowanie leków fotouczulających;
 • Świeżo wykonany makijaż permanentny;
 • Problemy dermatologiczne np. aktywna opryszczka.

Pozytywny wpływ na procesy regeneracje skóry

Działanie lasera pozwala skutecznie pobudzić skórę do szybszej odnowy. Profesjonalne usuwanie makijażu permanentnego prowadzi do zamierzonych mikrouszkodzeń skóry oraz powstania stanów zapalnych na jej powierzchni. Proces gojenia sprawia, że włókna kolagenowe zostają odbudowane, a skóra odzyskuje dawną jędrność oraz naturalny koloryt.

Usuwanie makijażu permanentnego w klinice Derkomed w Tarnowskich Górach

Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Tarnowskich Górach, gdzie oferujemy usługi z zakresu usuwania makijażu permanentnego. Laserowy zabieg to gwarancja zadowalających efektów! Niewątpliwym atutem tej metody jest brak widocznych śladów po laseroterapii, dzięki czemu skóra twarzy zachowuje swój naturalny wygląd. 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed