centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751

Leczenie trądziku i innych chorób skóry

Pełna oferta dermatologiczna

W Derkomed znajdziecie profesjonalną pomoc – doświadczony lekarz dermatologii Ilona Podworska pomoże w leczeniu trądziku i innych schorzeń skóry. Nasze centrum świadczy szeroki zakres usług z dziedziny dermatologii: leczenie świądu, grzybicy czy nadpotliwości.

Schorzenia dermatologiczne to kwestie zdrowotne, ale również estetyczne. Nierzadko wpływają na niską samoocenę pacjentów i zły nastrój. Bardzo istotnym jest, by nie leczyć się na własną rękę – można tym wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Najbezpieczniej jest skontaktować się z odpowiednim lekarzem, który dogłębnie zbada problem i dobierze odpowiednią kurację.

Warto uzbroić się w cierpliwość – na widoczne efekty w leczeniu dermatologicznym często potrzeba czasu. Zgłaszając się do Derkomed macie pewność, że czekanie się opłaca – traficie w najlepsze ręce, do osób z odpowiednią wiedzą i podejściem.

Dermatoskopia i mezoterapia igłowa

Korzystamy z techniki dermatoskopii – to specjalistyczna metoda diagnostyczna, która pozwala precyzyjnie określić stan zmian skórnych. Badanie dermatoskopem jest bezinwazyjne i bezbolesne. Jego działanie polega na powiększeniu oglądanego obszaru nawet piętnastokrotnie. Prócz powierzchownych zmian, można badać także głębokie partie skóry, bez potrzeby wykonywania dodatkowych czynności. Badanie dermatoskopem trwa tylko kilka minut, a pozwala na dokładną ocenę stanu zdrowia skóry.

W swojej ofercie posiadamy również usługę Derma Pen, czyli mezoterapię mikroigłową, którą wykonuje się za pomocą innowacyjnego urządzenia medycznego. Derma Pen można stosować jako zabiegi lecznicze i odmładzające na skórze dekoltu, twarzy, brzucha, dłoni i szyi.

Świadczymy także usługi z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetyki – nasi doświadczeni kosmetolodzy zadbają o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii