centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Makijaż permanentny i profesjonalne peelingi

Kosmetyka w Derkomed

Kosmetyka łączy w sobie wiele zalet. Przede wszystkim dba o zdrowie i piękny wygląd skóry. Nasze centrum posiada bogatą i profesjonalną ofertę usług z tej dziedziny: od makijażu permanentnego, przez peelingi i przekłuwanie uszu.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług kosmetycznych?

Peelingi są zbawienne dla skóry twarzy. Na rynku istnieje wiele preparatów złuszczających, do każdego rodzaju cery. Salony kosmetyczne oferują jednak zupełnie inny rodzaj peelingów – to profesjonalne zabiegi, które muszą być wykonywane przez doświadczoną osobę, posiadającą odpowiednią wiedzę.

Poddawanie się peelingom kawitacyjnych, medycznym czy chemicznym jest idealnym uzupełnieniem codziennej, domowej pielęgnacji. Utrwali do tej pory uzyskane efekty i pomoże skutecznie walczyć z niechcianymi defektami skóry.

Świetnym zabiegiem odmładzającym i kosmetycznym jest mezoterapia igłowa twarzy. Polega on na bezpośrednim wprowadzeniu substancji aktywnych w skórę, przy pomocy specjalnego urządzenia. W Derkomed stosujemy mikroigłową mezoterapię  – zaczerwieniania i obrzęki znikają dużo szybciej niż w przypadku klasycznej mezoterapii. Mezoterapia igłowa twarzy pozwala na wygładzenie i odmłodzenie skóry – usuwa przebarwienia i redukuje zmarszczki.

Ponadto, podczas wizyty u kosmetologa można dowiedzieć się wielu interesujących faktów na temat pielęgnacji i zasięgnąć porady – to na pewno pomoże w późniejszym doborze kosmetyków i wykonywanych zabiegów.

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy także usługi liftingu twarzy, hybrydowego manicure oraz kosmetykę falami radiowymi i akustycznymi.

Zapraszamy do cennika, by poznać opłaty za poszczególne zabiegi odmładzające i kosmetyczne.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii