Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Laserowy peeling węglowy

Zastosowanie węgla aktywnego w kosmetologii

Nie bez powodu węgiel powszechnie nazywany jest czarnym złotem. Ten surowiec znalazł swoje zastosowanie, także w branży beauty. Badania naukowe dowodzą, że działanie węgla aktywnego wykazuje właściwości antybakteryjne, rozjaśniające, ściągające, przeciwzapalne oraz oczyszczające. Rynek pielęgnacyjny oferuje nam, konsumentom coraz więcej produktów zawierających węgiel. Zaczynając od past do zębów, żelów do mycia twarzy, szamponów, mydeł, a kończąc na profesjonalnych zabiegach, takich jak laserowy peeling węglowy.

Oczyszczająca moc laserowego peelingu węglowego

Uczucie przesuszonej, pozbawionej blasku cery to efekt uboczny zarówno czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Styl życia, stres, złe nawyki żywieniowe, nieprawidłowa pielęgnacja, a także zanieczyszczone powietrze mają negatywny wpływ na stan naszej skóry. Jak poprawić jej wygląd? Peeling węglowy do profesjonalny zabieg laserowy, który emituje światło stymulujące komórki odpowiedzialne za jędrność i gęstość skóry. W jaki sposób wykonywany jest peeling laserowy? Terapia rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia problematycznych miejsc i nałożenia specjalnych okularów zabezpieczających oczy pacjenta przed szkodliwym światłem lasera. Dopiero wówczas wykwalifikowany kosmetolog aplikuje krem z węglem aktywnym w okolicach twarzy, szyi lub dekoltu dokładnie wtłaczając go w skórę. Procedura laserowa to kolejny etap kuracji, który następuje po zupełnym wyschnięciu maski. Fala lasera o długości 1064 nm. naświetla obszar objęty leczeniem usuwając przy tym nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia znajdujące się w głębi rozszerzonych porów.

Black Doll – rezultaty terapii laserem węglowym

Szykuje się ważne wyjście? Laserowy peeling węglowy to zabieg, który zadba o piękny wygląd twarzy. Makijaż na odpowiednio przygotowanej i wypielęgnowanej skórze wygląda jeszcze lepiej! Nowoczesna technologia laserowa wykorzystywana podczas terapii Black Doll jest całkowicie bezbolesna i nie wymaga dodatkowego znieczulenia. Energia emitowana przez laser sprawia, że pacjent odczuwa ciepło i delikatne ukłucia. W trakcie zabiegu drobinki węgla wypełniają nierówności znajdujące się w skórze, wnikając nawet do wnętrza otwartych porów. Dzięki niesamowitemu działaniu promieni lasera właściwości oczyszczające węgla zostają wzmocnione.

Jakich efektów zabiegu możemy się spodziewać?

 • Usunięcia zaskórników;
 • Zredukowania przebarwień;
 • Wyraźnej poprawy kolorytu;
 • Zwężenia rozszerzonych porów;
 • Pobudzenia skóry do regeneracji;
 • Zlikwidowania nadmiernego łojotoku;
 • Dogłębnego oczyszczenia skóry i porów;
 • Zniwelowania niewielkich zmarszczek; 
 • Wsparcia w leczeniu trądziku młodzieńczego;
 • Ograniczenia nadmiernego wydzielania się sebum;
 • Zwiększenia elastyczności skóry oraz jej wygładzenia;
 • Pozbycia się grudek, wągrów, a także pryszczy i krostek;
 • Zminimalizowania zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku.

Gdzie można wykonać peeling węglowy? Oczywiście, że na Śląsku!

 W Tarnowskich Górach możecie poddać się profesjonalnej terapii łączącej działanie peelingu węglowego i lasera. Zabieg wykonujemy w przyjemnej i komfortowej atmosferze, która pozwala pacjentom zapomnieć o codziennych troskach. Voucher na laserowy peeling węglowy to doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto przykłada ogromną wagę do codziennej pielęgnacji skóry!

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed