Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny stanowi ciekawą alternatywę dla codziennego makijażu wykonywanego samodzielnie. Dzięki jego zastosowaniu, można zapomnieć na długi czas o żmudnych czynnościach, takich jak: podkreślanie brwi czy koloru ust. Nowoczesne salony kosmetyczne oferują coraz więcej profesjonalnych usług, które zapewniają naturalny i długotrwały efekt. Sprawdź, jakie usługi wykonasz w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach!

Makijaż permanentny brwi

Trendy makijażu permanentnego brwi bywają zmienne, dlatego tak ważne jest, aby doświadczona linergistka potrafiła dostosować do nich swoją ofertę. Najważniejsze jednak w makijażu permanentnym jest dopasowanie go do naturalnych rysów twarzy klientki lub klienta, dlatego w naszym gabinecie wykonujemy tę usługę kilkoma metodami, które pozwalają osiągnąć różnorodny efekt.

Jaką metodę makijażu permanentnego brwi wybrać?

W salonie Derkomed w Tarnowskich Górach wykonujemy makijaż brwi na dwa sposoby:

  • Metoda włoskowa w makijażu permanentnym to tworzenie kształtu brwi na łuku brwiowym, który idealnie odwzorowuje jej naturalny kształt. Lingergistka poprzez rysunek pojedynczego włosa osiąga efekt zdrowych, wymodelowanych brwi, z naturalnym ułożeniem i podkreśleniem każdego włosa. Metoda ta pozwala również na odtwarzanie lub zagęszczanie brwi, a jej naturalny efekt pozwala na wykorzystanie tego zabiegu także u mężczyzn.
  • Metoda cieniowania polega na równomiernym, umiejętnym rozłożeniu pigmentu na całym zarysie  łuku brwiowego. Umożliwia ona zmianę nasycenia brwi poprzez stopniowanie odcieni, co bardzo podkreśla ich naturalność.

Makijaż permanentny kresek górnych

Codzienne malowanie górnych kresek potrafi być czasochłonne i przysparzać wielu problemów. Właśnie dlatego tak wiele klientek decyduje się na podkreślenie swojego spojrzenia poprzez makijaż permanentny – w końcu umiejętnie zarysowana kreska dodaje każdemu makijażowi pazura i podkreśla naturalną urodę. Ze względu na wymaganą dokładność tego zabiegu i konieczność zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, wybór profesjonalnego gabinetu kosmetycznego jest bardzo ważny.

 

Makijaż permanentny ust

Ten zabieg powstał z myślą o tych, którzy marzą o pięknie podkreślonych ustach nawet zaraz po przebudzeniu. Szeroka gama pigmentów i metod wykonywania makijażu permanentnego ust dostarcza wielu możliwości. Delikatny róż czy krwista czerwień? A może efekt soczystego błyszczyka? Opowiedz nam o swoich upodobaniach, a my chętnie wykonamy dla Ciebie profesjonalny makijaż permanentny ust w Tarnowskich Górach.

Makijaż permanentny ust – jaka metoda?

Nowoczesna kosmetologia wychodzi naprzeciw wielu potrzebom swoich klientek. Aby osiągnąć zadowalający efekt, warto zwrócić uwagę na metodę, którą wykonywany jest zabieg. W naszym gabinecie realizujemy tę usługę nie tylko w sposób klasyczny, ale też technikami:

  • Makijaż permanentny ust 3D – makijaż całych ust techniką światłocienia 3D zapewnia efekt optycznego uwypuklenia, dzięki czemu usta wydają się większe i pełniejsze. Trójwymiarowy efekt uzyskiwany jest w skali dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientki. 
  • Makijaż permanentny ust Shine – dzięki tej metodzie wewnętrzna część ust ulega rozświetleniu, a kontur warg zostaje wyraźnie podkreślony. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik wykonywania makijażu permanentnego ust. 

 

Odświeżenie makijażu permanentnego

Pełnię zadowolenia z wykonanego zabiegu umożliwia nie tylko profesjonalizm lenergistki, lecz także regularne odświeżenie osiąganego efektu. Pierwsza korekta do miesiąca czasu realizowana jest w naszym gabinecie w cenie zabiegu. Makijaż jednak warto dodatkowo odświeżyć po kilku lub kilkunastu miesiącach, aby mógł dalej zachwycać swoim wyglądem. Cena tego zabiegu różni się w zależności od czasu, który upłynął od wykonania makijażu permanentnego.

 

Chcesz wykonać makijaż permanentny, ale nie wiesz, która metoda będzie najbardziej odpowiednia właśnie dla Ciebie? A może masz pytania związane z samym zabiegiem? Umów się na wizytę w naszym gabinecie Derkomed w Tarnowskich Górach, a my chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Makijaż permanentny brwi dowolną metodą 900 zł
Makijaż permanentny kreski górne 800 zł
Makijaż permanentny 600 zł
Makijaż permanentny  ust 1000 zł
Makijaż permanentny ust 3D lub Shine 1200 zł
Odświeżenie makijażu permanentnego od 3 do 18 m-cy 500 zł
Odświeżenie makijażu permanentnego od 18 do 24 m-cy 700 zł
*Pierwsza korekta do miesiąca w cenie zabiegu.

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed