Cellactor – fala uderzeniowa doskonały sposób na redukcję cellulitu

Lato to pora roku, podczas której szczególnie zwracamy uwagę na wygląd naszej skóry – w końcu możemy odsłonić nieco więcej! Co jednak zrobić w przypadku, kiedy nie do końca satysfakcjonuje nas stopień jej gładkości i elastyczności?

 

Co to jest cellulit i skąd się bierze?

 

Lipodystrofia, czyli inaczej cellulit, uwidacznia się na skórze w przypadku nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Efekt? Widoczne zmiany w tkance podskórnej! Nie bez powodu przypadłość ta zwana jest również potocznie skórką pomarańczową – ciało miejscami przypomina właśnie nierówną powierzchnię tego egzotycznego owocu. Warto wiedzieć, że przyczyn pojawienia się licznych grudek i nierówności (czasami widocznych dopiero po ściśnięciu fragmentu skóry), może być całkiem sporo – od zaburzenia gospodarki hormonalnej (np. przez zwiększoną ilość wydzielanych estrogenów), po nieprawidłową dietę. 

 

Przyczyny cellulitu – na co zwracać uwagę?

 

Do najczęstszych powodów pojawiania się skórki pomarańczowej można zaliczyć: brak ruchu i siedzący tryb życia, a także widoczną nadwagę i spożywanie zbyt dużej ilości cukru, soli czy przetworzonej żywności. Na zmiany skórne wpływa też palenie papierosów czy ogólne problemy z krążeniem krwi, przez co cellulit może pojawić się także u szczupłej osoby. Jeśli więc masz skłonności do codziennej obecności tych czynników, Twoje ciało może być narażone na pojawienie się widocznego (i zapewne niechcianego) cellulitu.

 

Jak się pozbyć cellulitu?

 

Na redukcję lipodystrofii wpływa przede wszystkim jakikolwiek ruch fizyczny, a także zmiana diety na lepszą. Warto również zwiększyć częstotliwość picia wody, czy dodać do codziennej diety herbaty: zieloną, z kopru włoskiego czy z pokrzywy. Zdarza się, że wysoką skuteczność w niektórych przypadkach osiągają także kosmetyki antycellulitowe czy suplementy diety. 

 

A co, jeśli sprawdzone sposoby na cellulit przestają przynosić skuteczność?

 

Jeśli cellulit osiąga zaawansowane stadium, domowe sposoby czy zmiana nawyków mogą po prostu nie wystarczać. Ratunkiem wielokrotnie okazują się niektóre zabiegi kosmetyczne, jednak i one w przypadku bardzo rozwiniętego stadium cellulitu mogą nie przynosić pożądanych efektów. Bez obaw! Istnieje jednak metoda, która pod wieloma względami zdecydowanie nie ma sobie równych w walce z cellulitem – mowa tu o zabiegu CELLACTOR® SC1 z wykorzystaniem inteligentnego rozwiązania Storz Medical.

 

Jak działa CELLACTOR SC1 ULTRA STORZ MEDICAL?

 

Zabieg CELLACTOR SC1 oparty na technologii Storz Medical wykorzystuje w swoim działaniu dwa typy fali uderzeniowej: zogniskowaną (FSW) i rozproszoną (RSW). Fale te mają zdolność docierania do wielu warstw skóry – również tych naprawdę głębokich, przez co zabieg może przynieść skuteczność nawet w zaawansowanym stadium problemu z cellulitem. Niejednokrotnie jesteśmy świadkami spektakularnej odmiany wyglądu skóry Pacjentek dzięki zabiegowi właśnie z wykorzystaniem tej technologii. CELLACTOR SC1 skutecznie radzi sobie nie tylko z redukcją cellulitu i miejscowej otyłości, ale również z uśmierzaniem bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym, przez co z tym wyjątkowym urządzeniem możemy spotkać się zarówno w gabinetach medycyny estetycznej, jak i w placówkach rehabilitacyjnych i ośrodkach medycyny sportowej. 

 

Kiedy jeszcze warto sięgnąć po zabieg CELLACTOR SC1 ULTRA STORZ MEDICAL?

 

Fale uderzeniowe wykorzystywane właśnie w tym zabiegu mają wysoką skuteczność w ogólnym modelowaniu sylwetki, dzięki czemu przynosi realne efekty w miejscowym wyszczuplaniu ciała, a także w wielu innych przypadkach, takich jak: redukcja blizn i zmarszczek, drenaż limfatyczny czy walka z rozstępami.

 

Zlikwiduj cellulit w Tarnowskich Górach

 

Jeśli zmagasz się z uporczywym cellulitem, na który pozornie nie ma już ratunku, umów się na wizytę konsultacyjną, w trakcie której porozmawiamy o Twojej przygodzie z falami uderzeniowymi. Pozbądź się niechęci przed założeniem stroju kąpielowego – ciesz się piękną i jędrną skórą przez całe lato!

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed