Depilacja laserowa Light Sheer – Jak to działa?!

Depilacja laserowa Light Sheer – sposób na gładką skórę

Rokrocznie, wraz z nadejściem wiosny, wiele kobiet zadaje sobie jedno pytanie. Jak pozbyć się niechcianego owłosienia, aby skóra jak najdłużej pozostała idealnie gładka? My znamy odpowiedź! Sekretem aksamitnej skóry jest skuteczna depilacja – taka, która zagwarantuje najtrwalszy efekt. Poznaj depilację laserową Light Sheer, którą możesz wykonać w gabinecie medycyny estetycznej w Tarnowskich Górach.

Maszyna do golenia, wosk, krem do depilacji, depilator – jedną z tych rzeczy znaleźć można w łazience każdej kobiety. A gdyby tak zapomnieć o uciążliwym usuwaniu włosków? Jest na to sposób – rewelacyjny laser Light Sheer, z którego dobrodziejstw może skorzystać każda kobieta na Śląsku. Poznaj technologię oferowaną przez gabinet medycyny estetycznej Derkomed i po prostu ciesz się gładkością.

Depilacja laserowa – zapomnij o uciążliwym goleniu!

Gładka skóra ciała wciąż pozostaje bardzo mocnym kanonem piękna, kultywowanym przez mnóstwo pań. Pozbywanie się włosków staje się szczególnie ważne latem, gdy chętniej odsłaniamy większe partie ciała. Przyznajmy jednak szczerze: codzienne golenie, czy nawet okazjonalna depilacja woskiem to metody niezbyt przyjemne i czasochłonne.

Większość domowych metod usuwania owłosienia wiąże się z przykrymi konsekwencjami, takimi jak podrażnienie i wrastanie włosków. Ponadto, popularna maszynka jednorazowa daje efekt w istocie tylko chwilowy. Już dzień po goleniu można odczuć, że włoski odrastają.

Każda kobieta regularnie depilująca swoje ciało powinna bliżej zapoznać się z tematem depilacji laserowej. To innowacyjny, bezpieczny i skuteczny sposób usuwania włosków, dający wielomiesięczne efekty!

 

Depilacja Laserowa Light Sheer – jak działa?

Źródłem działania lasera Light Sheer jest selektywna fototermoliza. To to oznacza? Wiązka lasera dociera do mieszka włosowego i uszkadza go, jednak pozostaje bezpieczna dla okolicznych tkanek. Laser niszczy tylko włos – melanina, jego naturalny barwnik, pochłania światło, co doprowadza do obumierania mieszka.

 

Przebieg zabiegu z laserem Light Sheer

Depilacja laserowa Light Sheer to zabieg mało inwazyjny. Na około 2-3 tygodnie włosków nie należy wyrywać – trzeba zgolić je dopiero w dniu planowanego zabiegu. Tuż przed depilacją, nie powinno się opalać skóry, a także pielęgnować ją za pomocą z kosmetyków z kwasami.

Naświetlanie skóry laserem Light Sheer nie jest bolesne. Po zabiegu, specjalista poinstruuje Cię, jak dbać o świeżo wydepilowaną skórę pomiędzy kolejnymi wizytami, a także, jakich czynności unikać. Stosowanie się do wskazówek lekarza medycyny estetycznej jest bardzo ważne, gdyż w dużej mierze decyduje ono o jakości efektów zabiegu.

 

Depilacja laserowa Light Sheer – efekty

Rezultat, jaki oferuje depilacja laserowa, zaciekawi z pewnością większość kobiet. Zabiegi doprowadzają do trwałego wyeliminowania owłosienia. Golenie i wyrywanie włosów staje się historią, a Ty możesz cieszyć się gładką skórą przez cały rok. Prawda, że to kusząca wizja?

Warto dodać, że laser Light Sheer najlepsze efekty przynosi, stosowany na ciemnym owłosieniu. W przypadku włosków siwych i jasnych, rezultaty będą mniej zauważalne.

 

Laser Light Sheer – dla kogo?

Depilacja laserowa Light Sheer to zabieg odpowiedni dla każdego, kto chce trwale pozbyć się uporczywego owłosienia z dowolnej partii ciała. Włoski metodą laserową można usunąć z twarzy, pach, brzucha, szyi, klatki piersiowej, pleców, nóg oraz okolic bikini.

Kto powinien zrezygnować z zabiegu laserowego?

Zabieg nie powinien być wykonywany u kobiet ciężarnych i karmiących, a także osób leczących się na nowotwór. Laserem nie należy działać na partie skóry, na których występują blizny i aktywne infekcje.
Ile zabiegów Light Sheer należy wykonać?
Aby móc cieszyć się z efektów Light Sheer, należy uzbroić się w cierpliwość. Jeden zabieg bowiem nie wystarczy, aby pozbyć się włosków. Specjalista zawsze dobiera indywidualnie ilość zabiegów, koniecznych do uzyskania najlepszego rezultatu.

Dlaczego depilacja laserowa nie działa „od ręki”? Ma to związek z cyklem życia włosa. Każdy włos rozwija się w osobnym tempie, zaś laserem zadziałać można na niego tylko w aktywnej fazie wzrostu, czyli anagenie. W pozostałych częściach cyklu „życia” włoska, Light Sheer nie zadziała równie efektywnie.

Gdzie wykonać depilację laserową Light Sheer?

Zabieg depilacji laserowej najlepiej wykonywać pod okiem specjalisty. Z metody Light Sheer możesz skorzystać, wykonując depilację laserową w Tarnowskich Górach, w gabinecie Derkomed. Zabieg można przeprowadzić w dowolnej porze roku.

Powierzając wykonanie depilacji laserowej doświadczonemu specjaliście, możesz mieć pewność, że efekty pojawią się szybko i co najważniejsze, utrzymują się przez naprawdę długi czas.

Depilacja laserowa Tarnowskie Góry – olśniewaj na lato!
To odpowiedni moment, aby rozpocząć usuwanie owłosienia metodą Light Sheer. Skorzystaj z oferty gabinetu Derkomed na Śląsku i zapomnij o maszynce do golenia. Ciesz się słońcem i aksamitnie gładką skórą, gdziekolwiek chcesz.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed