Zabiegi Dermapen – Piękna skóra bez zmarszczek i zaskórników!

 

Marzysz o pięknej cerze bez zmarszczek i zaskorników?
Masz problem z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami lub rozstępami?
Twoje włosy są kruche i wypadają?

Dziś przedstawiamy jeden zabieg, który pomoże w każdym z tych problemów!
Jak działa? Stymuluje NATURALNE procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

 

Czym jest Dermapen? 

Dermapen to niewielkie urządzenie, które swoim kształtem przypomina długopis. Jego główną funkcją jest wykonywanie mikroskopijnych nakłuć w skórze, czego rezultatem jest pobudzenie jej do regeneracji. Działanie Dermapenu jest w pełni automatyczne i bardzo precyzyjne co sprawia, że stanowi on coraz częstszą alternatywę dla podobnych zabiegów dermatologicznych i kosmetologicznych, takich jak np. mezoterapia igłowa.

Dermapen wykorzystuje kilkanaście bardzo cienkich igieł wykonanych z materiału stosowanego w chirurgii – molibdenu. Jedna głowica urządzenia jest w stanie wykonać aż 20 nakłuć w ciągu jednej sekundy. Głębokość wprowadzania igiełek w głąb skóry jest regulowana i wynosi od 0,25 mm do 2,5 mm, w zależności od celu zabiegu.

 

Dermapen – sposób na regenerację skóry

Dermapen to znakomita metoda, która pozwala pozbyć się wielu skórnych problemów natury estetycznej. Dzięki niej można zmniejszyć nie tylko płytkie i średnie zmarszczki, ale również blizny, rozstępy oraz cellulit. Dermapen jest cenną pomocą w leczeniu łysienia, a ponadto wykazuje bardzo dobry wpływ na skórę wiotką, suchą lub przeciwnie – problematyczną z rozszerzonymi porami. Zabieg można przeprowadzić zatem nie tylko na skórze twarzy, ale i w innych partiach ciała, takich jak np. dekolt, brzuch czy pośladki. Zabieg urządzeniem Dermapen często polecany jest również w celu odmłodzenia i poprawy odmłodzenia skóry dłoni.

Aby efekty zabiegu z urządzeniem Dermapen były maksymalnie zadowalające dla pacjenta oraz długotrwałe, zaleca się stosowanie tej metody w kilku cyklach. Ich ilość dobierana jest indywidualnie na podstawie wstępnego wywiadu z pacjentem.

 

Dermapen – przebieg zabiegu krok po kroku

 • Zabieg z wykorzystaniem Dermapenu rozpoczyna się od oczyszczenia skóry i nałożenia na nią środka znieczulającego w postaci kremu lub maści. Następnie, cera pokrywana jest pielęgnującym preparatem, dobranym indywidualnie do potrzeb skóry. Kosmetyki wykorzystywane w zabiegu zazwyczaj mają właściwości nawilżające, odżywcze i odbudowujące.
 • W następnym etapie specjalista przechodzi do wykonywania mikro-nakłuć za pomocą Dermapenu. Igiełki tworzą kontrolowane uszkodzenia w skórze i wprowadzają substancje odżywcze w jej głębokie partie, pobudzając ją do regeneracji.
 • Zabieg z urządzeniem Dermapen nie należy do bardzo bolesnych i nie niesie ze sobą poważnych skutków ubocznych. Po ustąpieniu działania środka znieczulającego może pojawić się delikatne uczucie pieczenia. Po kilku dniach od wykonania zabiegu pojawi się stopniowe łuszczenie skóry. Jak po każdym nakłuciu skóry, mogą wystąpić niewielkie krwiaki.

 

Postępowanie po zabiegu

Po zastosowaniu Dermapenu bardzo istotne jest nawilżanie skóry preparatami zaleconymi przez specjalistę, który wykonywał zabieg. Na czas regeneracji skóry warto zrezygnować z wykonywania pełnego makijażu. Należy również szczególnie zadbać o ochronę przeciwsłoneczną.

 

Efekty zabiegu

Kompletny efekt zabiegu stabilizuje się w ciągu miesiąca, jednak u wielu osób rezultat  zastosowania Dermapenu można zauważyć już po kilku dniach. Kontrolowane uszkodzenia skóry połączone z wprowadzaniem substancji czynnych do jej głębszych warstw sprawiają, że pobudzona zostaje aktywność fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję nowych włókien kolagenowych i elastyny. Skóra tym samym zostaje skłoniona do samoregeneracji.

Po złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka ukazuje się skóra lepiej nawilżona, o zdrowszym kolorycie. Rozstępy i blizny zostają spłycone, a skóra zyskuje lepszą jędrność i gęstość. W przypadku zastosowania Dermapenu we wspomaganiu terapii wypadania włosów, po kilku zabiegach w cyklu można zauważyć zmniejszoną utratę włosów i ich szybszy wzrost.

 

Dermapen – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg z użyciem urządzenia Dermapen nie jest przeznaczony bez wyjątku dla każdego. Należy z niego zrezygnować w razie wystąpienia następujących przeciwwskazań:

 • Choroby i stany zapalne skóry,
 • Świeże rany i blizny w polu zabiegowym,
 • Choroby nowotworowe,
 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Obniżona krzepliwość krwi,
 • Zaawansowana cukrzyca.

 

Podstawowy Cennik

 

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej i uzyskać atrakcyjną zniżkę oraz darmową konsultację kwalifikującą do zabiegu zostaw nam do siebie kontakt.

Odezwiemy się do Ciebie!

 


  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
  Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

  Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
  ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
  +48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


  @derkomed