Dlaczego klienci wybierają Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii Derkomed?

Szukasz doświadczonego dermatologa na Śląsku? A może interesują Cię zabiegi z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii? W każdym z tych przypadków centrum medycyny estetycznej Derkomed spełni Twoje oczekiwania. Dowiedz się, dlaczego zaufało nam tysiące klientów – zarówno ze Śląska, jak i z okolicznych województw.

Poszukując dermatologa, lekarza medycyny estetycznej bądź kosmetologa, warto mieć na uwadze opinie umieszczane m.in. w sieci. W końcu na wspomnianych specjalistach spoczywa nie lada odpowiedzialność, a mianowicie poprawa stanu skóry pacjenta. Jeśli poszukujesz dobrze ocenianego gabinetu medycyny estetycznej, jesteś w dobrym miejscu. Dowiedz się więcej o Derkomed!

Derkomed Tarnowskie Góry – pasja do piękna

Sekretem renomy naszego gabinetu jest zgrany, doświadczony zespół, tworzony przez specjalistów dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz personel stale doskonali swoje kompetencje po to, by każdemu z pacjentów móc zapewnić najwyższą jakość usług.

Piękno i zdrowie to nasze największe pasje, które pozwalają nam z uśmiechem podchodzić do zróżnicowanych oczekiwań. Twoje marzenia i cele to nasze wyzwania!

Zabiegi kosmetyczne – Śląsk. Bogata oferta

Swoją popularność nasz gabinet zawdzięcza również bardzo bogatemu katalogowi usług. Realizujemy zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Sprawdź przykładowe zabiegi, które wykonasz w Derkomed w Tarnowskich Górach.

Zabiegi dermatologiczne

Jeśli chcesz sprawdzić stan zdrowia swojej skóry, zdiagnozować podejrzaną zmianę lub przeprowadzić jej badanie histopatologiczne, cenną pomoc uzyskasz właśnie w Derkomed. Nasi lekarze jak nikt inny znają się na potrzebach skóry. W ramach dermatologii, w Derkomed usuniesz również uporczywe brodawki.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Powiększanie ust, wypełnianie kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa i wiele, wiele więcej. Naszym gabinecie medycyny estetycznej w Tarnowskich Górach podkreślisz swoje największe atuty, ale także pozbędziesz się kompleksów. Największą satysfakcją dla nas jest uśmiech pacjenta po zauważeniu pierwszych rezultatów zabiegu.

Każdy z zabiegów medycyny estetycznej poprzedzamy wnikliwym wywiadem, którego celem jest ocena ogólnego stanu zdrowia pacjenta, a także sprecyzowanie jego czekiwań.

Kosmetologia

Oczywiście, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zabiegów takich jak manicure, pedicure, makijaż permanentny czy depilacja. W Derkomed w Tarnowskich Górach wykonasz wszelkie „lunchowe” zabiegi, które natychmiast pozwolą Ci poczuć się piękną i atrakcyjną.

Masaże – Tarnowskie Góry

Grono naszych lojalnych klientów odwiedza nas również ze względu na rewelacyjną ofertę masaży. Znajdziesz w niej masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską oraz inne wysoce relaksujące zabiegi. Dużą popularnością cieszy się także nasz wspaniały masaż z peelingiem – relaks i pielęgnacja ciała w jednym.

Derkomed Śląsk – opinie

Wciąż zastanawiasz się, czy warto powierzyć swoje piękno w nasze ręce? Opinie o Derkomed mówią same za siebie. Klienci cenią nas za wszechstronną ofertę, miłą  i pomocną obsługę, przyjacielską atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Ponadto, do naszego gabinetu medycyny estetycznej dostaniesz się bez problemu z każdej części Śląska i nie tylko.

Karta podarunkowa do Derkomed

Jeśli udało nam się do siebie przekonać, nie pozostaje nic innego jak zapisać się na wybrany zabieg. A może chcesz sprawić wspaniałą niespodziankę komuś bliskiemu? Jeśli tak, sprawdź ofertę kart podarunkowych Derkomed w Tarnowskich Górach. To rewelacyjny pomysł na prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki – na każdą okazję.

Kosmetolog lub dermatolog na Śląsku? Wybierz Derkomed

Zaufaj doświadczeniu specjalistów Derkomed – piękno nie ma przed nami żadnych tajemnic! Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegową i już dziś zapisz się na wizytę. Zapewniamy, że pierwsza wizyta w naszym gabinecie nie będzie dla Ciebie ostatnią. Do zobaczenia w Tarnowskich Górach!

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed