Endermologia LPG Alliance – naturalny, nieinwazyjny  sposób na wymodelowanie ciała na wakacje

Planowany urlop coraz bliżej, a Ty marzysz o pięknej sylwetce w bikini? Jeśli masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego i wciąż nie udało Ci się osiągnąć oczekiwanych efektów, czas zawalczyć o Twoje naturalne piękno. Zamień pragnienia w rzeczywistość dzięki nieinwazyjnemu zabiegowi Endermologii LPG Alliance!

 

Endermologia LPG Alliance – efekty

 

Do zabiegu Endermologii wykorzystywane jest innowacyjne urządzenie, które za pomocą specjalnej głowicy skutecznie stymuluje tkankę tłuszczową do działania. Do widocznych już po trzech zabiegach efektów Endermologii należą: wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry czy redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej. Brzmi nieosiągalnie? To sama natura! Dzięki mechanicznej stymulacji, Twoja skóra sama zaczyna proces odmłodzenia i ujędrnienia zwiększając produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Pobudzenie tych naturalnych substancji pomaga osiągnąć spektakularna jędrność, sprężystość i odpowiedni poziom nawilżenia. 

 

Endermologia LPG Alliance – dla kogo zabieg?

 

Jeśli obawiasz się wyszczuplających zabiegów medycyny estetycznej i wciąż nie możesz przekonać się do zwiększenia swoich szans na piękną sylwetkę, bardzo możliwe, że to właśnie Endermologia jest zabiegiem dla Ciebie. Czym jest endermologia? To przede wszystkim zupełnie nieinwazyjna i komfortowa metoda naturalnego modelowania ciała, lecz warto pamiętać o tym, że świetnie nadaje się także na twarz. Podczas zabiegu nie odczujesz żadnego dyskomfortu – wiele naszych Pacjentek jako jedną z czołowych zalet zabiegu podaje przyjemne uczucie masażu ciała. Skuteczność, jaką pozwala osiągnąć ten zabieg zadowoli nawet tych najbardziej wymagających.

 

Endermologia LPG Alliance – czy to bezpieczne?

 

Warto wiedzieć, że zabieg endermologii należy do bardzo bezpiecznych metod mechanicznego modelowania sylwetki. Do efektów zabiegu zaliczysz zatem tylko skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej i widoczne wygładzenie skóry – żadnych skutków ubocznych! Jeśli jednak masz bardzo wrażliwą skórę, jedynymi oznakami wykonanego zabiegu mogą okazać się minimalne siniaki, które szybko znikają.

 

Jak się przygotować do zabiegu Endermologii?

 

Ze względu na swoją nieinwazyjność, zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania przed jego wykonaniem. Należy jedynie zadbać o to, aby na zabieg zgłosić się w pełni zdrowia. Poddawane zabiegowi obszary skóry nie powinny posiadać także żadnych uszkodzeń i ran. Dzięki skutecznemu działaniu tego zabiegu Twoja sylwetka może być gotowa na wakacje szybciej niż myślisz!

 

Endermologia LPG Alliance – jak długo widoczne są efekty?

 

Wszystko zależne jest od indywidualnych predyspozycji Twojego ciała. Seria kilku zabiegów najczęściej pozwala na osiągnięcie zadowalającej jędrności skóry, którą warto powtarzać podczas zabiegów profilaktycznych, a ich częstotliwość wskaże Ci lekarz.

 

Endermologia LPG Alliance Tarnowskie Góry

 

Czy warto wykonać endermologię? Oczywiście TAK! Ze sporą satysfakcją możemy stwierdzić, że efekty niejednokrotnie wywoływały uśmiech na twarzach naszych Pacjentek. Skuteczne modelowanie sylwetki za pomocą Endermologii LPG Alliance wykonuje w naszym gabinecie wykwalifikowany specjalista, dzięki czemu masz jeszcze większą pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny.

 

Jeśli więc planujesz wymodelowanie swojej sylwetki na wakacje, już teraz umów się na wizytę konsultacyjną do naszego gabinetu w Tarnowskich Górach.

 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed