Lifting rzęs i laminacja brwi – nie lubisz makijażu? Podkreśl swoje naturalne piękno tymi zabiegami!

Marzysz o tym, aby każdego ranka spędzać mniej czasu przed lustrem na żmudnej stylizacji brwi, jednak nie chcesz rezygnować z wyrazistego spojrzenia? Ten zabieg jest dla Ciebie! Lifting rzęs i laminacja brwi to wyjątkowe metody trwałego makijażu, które wydobywają piękno i podkreślają oko zachowując przy tym naturalny efekt.

 

Lifting brwi czy laminacja rzęs? Na czym to polega?

 

Zabieg liftingu ma za zadanie trwałe podkręcenie i uniesienie rzęs. Stylistka najpierw odseparowuje dolne rzęsy od górnych, a następnie, za pomocą specjalnych wałeczków, podkręca i wyciąga rzęsy nakładając przy tym odpowiedni preparat nadający temu efektowi trwałość.

Zabieg ten nazywany jest również keratynowym liftingiem rzęs keratynowym liftingiem rzęs – oprócz uniesienia i podkręcenia, zapewnia rzęsom także zagęszczenie, wydłużenie i nadanie wyrazistego koloru. Do fundamentalnych zadań tego zabiegu należą również: regeneracja i wzmocnienie – a wszystko to dzięki zawartej w preparacie keratynie. Jak wiemy, jest to naturalny składnik włosa, dzięki czemu stanowi podstawę do skutecznego uzupełnienia struktury rzęs.

 

Lifting rzęs – efekty

Koniec z doklejaniem sztucznych rzęs! Zabiegi liftingu rzęs zapewniają wszystko to, o czym marzy miłośniczka naturalnego, lecz zarazem podkreślonego wyglądu oprawy oczu. Twoje własne rzęsy są pogrubione, podkręcone, wyraziste, a także pełne zdrowego blasku. 

 

Lifting rzęs – jak długo utrzymuje się efekt?

 

Naturalnym efektem zabiegu możesz cieszyć się dość długo, bo od 6 do 8 tygodni. Po upływie 24 godzin, możesz swobodnie korzystać z kosmetyków do demakijażu lub stosować mascarę, jeśli będzie taka potrzeba.

 

Laminacja brwi

Laminowanie brwi to zmiana kształtu i kierunku wzrostu włosa za pomocą kwasu tioglikolowego. Oprócz lśniącego, wyraźnego koloru, odzyskują także piękny kształt, dzięki uporządkowaniu kierunku włosów.

 

Laminacja brwi – efekty

Za “uporządkowanie” kierunku włosków, a także nadanie im trwałego kształtu odpowiada kwas tioglikolowy, który poza keratyną, należy do podstawowych składników preparatu do laminacji rzęs. Otwarcie łuski włosa, a następnie nałożenie preparatu regenerującego uzupełnia brakujące fragmenty struktury włosa czyniąc go bardziej pełnym i odżywionym. Podczas przeprowadzania zabiegu, istnieje możliwość wprowadzenia również pigmentu, dzięki czemu rzęsy i brwi uzyskują przepiękny, pełny i wyrazisty kolor. 

 

Lifting rzęs i laminacja brwi Tarnowskie Góry

Gdzie wykonać zabiegi liftingu i laminacji? Ze względu na konieczność precyzji wykonania zabiegu i zastosowanie wysokiej jakości preparatów, najlepiej jest wybrać profesjonalny i zaufany gabinet stylizacji. To bardzo ważne, efekt utrzymał się odpowiednio długo i zachwycał swoim naturalnym efektem. W naszym gabinecie w Tarnowskich Górach kładziemy ogromny nacisk na wykwalifikowaną kadrę oraz najlepsze preparaty. Jeśli zastanawiasz się nad podkreśleniem oprawy swoich oczu, umów się na zabieg już dzisiaj – Twoje rzęsy i brwi będą w najlepszych rękach!


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed