Mezoterapia igłowa – nawilżenie od wewnątrz

Twoja skóra traci jędrność, zauważasz na niej coraz więcej zmarszczek, a w dodatku wygląda na silnie przesuszoną? Nie musisz godzić się na utratę młodzieńczego blasku – w naszym Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Tarnowskich Górach znajdziesz skuteczny sposób na głęboką odnowę cery.

 

Mezoterapia igłowa – na czym to polega?

 

Mezoterapia igłowa oparta jest na mikroiniekcjach dostarczających skórze odpowiednich substancji aktywnych. Jakich? Rodzaj odżywczego koktajlu ustalany jest z Pacjentem indywidualnie podczas wizyty konsultacyjnej. Wszystko po to, aby Twoje ciało dostało wszystko to, czego potrzebuje najbardziej. Dopasowanie preparatu do każdego pacjenta to niezaprzeczalny atut tego zabiegu. To właśnie dzięki temu możemy dostarczyć Twojej skórze dokładnie tych składników, które znacznie poprawią jej kondycję. W przypadku wielu Pacjentów jest to kwas hialuronowy czy witaminy A, C, E. Efekt? Skuteczna odnowa skóry, która odzyskuje dawną jędrność i gładkość.

 

Postaw na zastrzyk nawilżenia

 

Podstawą pięknej skóry jest jej odpowiedni poziom nawilżenia, a jego utrata może być początkiem wielu kolejnych problemów, takich jak spadek napięcia skóry, powstawanie przebarwień czy pogłębiające się zmarszczki. Zabieg mezoterapii igłowej w skuteczny sposób dostarcza skórze składników aktywnych, które dogłębnie ją nawilżają. Nic dziwnego zatem, że najczęściej to właśnie mezoterapia wybierana jest przez Pacjentów jako broń przed oznakami przedwczesnego starzenia. Silna regeneracja i przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia widoczne są bardzo szybko.

 

Mezoterapia igłowa – jak wygląda zabieg?

 

Przede wszystkim konsultacja w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach. To właśnie od rozmowy zaczniemy wspólną podróż po głębokie nawilżenie skóry od wewnątrz. Podczas spotkania opowiesz nam, jaki efekt chcesz osiągnąć, a my dopasujemy odpowiednie preparaty, które pomogą Ci uzyskać wymarzony wygląd skóry. Rozmowa pozwoli nam również na wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu (a wyklucza go, na przykład, ciąża, karmienie piersią czy cukrzyca). Pamiętaj, że zabieg powinien zostać wykonany przez lekarza medycyny estetycznej – w naszym gabinecie masz pewność, że mezoterapia igłowa zostanie wykonana w sposób w pełni profesjonalny i bezpieczny. 

 

Podczas zabiegu zostanie nałożone znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zwiększymy Twój komfort i unikniemy nieprzyjemnego uczucia związanego z nakłuwaniem. Następnie, dzięki specjalnemu urządzeniu, lekarz precyzyjnie wprowadzi do głębokich warstw Twojej skóry wcześniej przygotowany preparat z witaminami i składnikami odżywczymi. 

 

Mezoterapia igłowa Tarnowskie Góry – efekty

 

Nakłucia skóry i wprowadzenie do niej preparatu stymuluje skórę do rozpoczęcia procesu odnowy. Efektem jest poprawa kolorytu, przywrócenie jędrności czy widoczne wygładzenie. Wszystko to dzięki głębokiemu nawilżeniu i przywróceniu napięcia skórze. Jakie jeszcze efekty przynosi mezoterapia? Ze względu na sposób podawania substancji aktywnych, świetnie sprawdzi się także podczas walki z cellulitem, nadmiernym wypadaniem włosów czy w zwalczaniu przebarwień potrądzikowych.

 

Mezoterapia igłowa – przygotowania do zabiegu

 

Jak przygotować się do mezoterapii igłowej? O szczegółach opowiemy Ci oczywiście podczas konsultacji, lecz z reguły nie jest potrzebne żadne szczególne przygotowanie. Warto pamiętać o tym, że po zabiegu skóra będzie potrzebowała czasu na regenerację, dlatego mogą pojawić się na niej opuchnięcia, zaczerwienienia czy siniaki. Zabieg mezoterapii igłowej można wykonać o każdej porze roku. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego zabiegu? A może zastanawiasz się, czy będzie odpowiedni w Twoim przypadku? Porozmawiajmy! Już teraz umów się na konsultację, w trakcie której omówimy Twój indywidualny przypadek i dobierzemy składniki odżywcze zbawienne dla Twojej skóry.

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed