Mezoterapia igłowa – przygotuj swoją skórę na lato

Jesień i zima to pory roku, podczas których często nasza skóra staje się sucha, matowa i skłonna do podrażnień. Jednym z zabiegów medycyny estetycznej, który pomaga przywrócić jej piękny blask bez wątpienia jest mezoterapia igłowa.

Zregeneruj swoją skórę po zimie – skutecznie i bezpiecznie. Mezoterapia igłowa Tarnowskie Góry

Jeśli spoglądasz w lustro i czujesz, że Twoja skóra potrzebuje skutecznej regeneracji, postaw na mezoterapię igłową w Centrum Medycyny Estetycznej Derkomed w Tarnowskich Górach. To właśnie tutaj poddasz się zabiegowi pod okiem doświadczonego i wykształconego specjalisty, bez ryzyka wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości. Pamiętaj, że w grę wchodzi skóra Twojej twarzy, a zabieg mezoterapii igłowej wymaga wykonania serii jej precyzyjnych nakłuć, dlatego warto świadomie wybrać miejsce wykonania zabiegu.

Na czym polega mezoterapia igłowa i dlaczego warto ją wykonać?

Ten odnawiający i ujędrniający zabieg polega na iniekcji substancji czynnej, takiej jak osocze bogatopłytkowe czy kwas hialuronowy w towarzystwie niezbędnych składników odżywczych (witamin, aminokwasów, czy mikroelementów), które mają ogromny wpływ na poprawę kondycji skóry twarzy. Co ważne, substancja czynna preparatu dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta, dzięki czemu zabieg ten pozwala osiągnąć wysoką skuteczność i uzyskać konkretny, precyzyjny efekt.
Mezoterapia igłowa wykonywana jest za pomocą specjalnie przeznaczonego urządzenia w formie pistoletu zaopatrzonego w cienką igłę i strzykawkę. Dzięki wykonywaniu serii mikronakłuć, docieramy do skóry właściwej, przez co odżywiający skórę preparat dociera bardzo głęboko. To właśnie dlatego często słyszymy od naszych podopiecznych, że mezoterapia igłowa przynosi spektakularne zmiany na lepsze!

Mezoterapia igłowa po zimie – efekty

Zimne i suche powietrze, a także zanieczyszczenia, których wysokie natężenie spotyka nas zimą negatywnie wpływają na kondycję naszej skóry. Nic dziwnego, że to właśnie teraz wiele Pacjentek i Pacjentów rozważa poddanie się zabiegom poprawy jej odżywienia. Choć mezoterapia igłowa posiada szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, jej działanie nie pozostawia wątpliwości. Każdy zabieg niesie ze sobą skutki, które widoczne są gołym okiem. Należą do nich nie tylko głębokie odżywienie, poprawa kolorytu czy ogólna lepsza kondycja skóry. Mezoterapia igłowa poprawia jędrność skóry, delikatnie modeluje kontury twarzy, a także redukuje zmarszczki mimiczne. Skóra odzyskuje dawny, młodzieńczy blask i zachwyca swoją elastycznością. Idąc dalej, wielu Pacjentów decyduje się również na ten zabieg ze względu na jej dobroczynne działanie na zmiany potrądzikowe czy zapobieganie przedwczesnemu starzeniu skóry. Efekty stają się najlepiej widoczne po regularnej serii 3-6 zabiegów w odstępie 1-4 tygodni.

Kiedy najlepiej poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej?

Ze względu na swoją specyfikę, to bardzo ważne, aby zaplanować swój zabieg jeszcze przed upalną porą roku – na przykład właśnie wczesną wiosną. Skóra nie powinna zostawać wystawiana na mocne promienie słoneczne, dlatego im wcześniej wykonasz pierwszą serię tym lepiej. Dzięki temu latem można cieszyć się jeszcze bardziej promiennym wyglądem i nie narażać skóry na kolejne niekorzystne czynniki zewnętrzne.
Mezoterapia igłowa – wiosenna odnowa Twojej skóry

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem mezoterapii igłowej, aby zregenerować swoją skórę, to dobry moment na umówienie wizyty. Skonsultuj Twój przypadek z naszym specjalistą, zapisz się na zabieg i ciesz się piękną, odżywioną cerą.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed