Na czym polega metoda Hydracure?

Hydracure to profesjonalny zabieg dogłębnego nawilżenia przy pomocy kwasu hialuronowego, który wnika w różne poziomy skóry. Innowacyjna metoda zapewniająca natychmiastowe odmłodzenie, wygładzenie oraz nawilżenie wykorzystuje silne składniki aktywne takie jak: naturalne egzopolisacharydy, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz wodę termiczno-wulkaniczną ze źródła Izumo Yumura. Zaawansowana terapia opiera się na przeprowadzeniu specjalistycznego masażu w okolicach twarzy, szyi i dekoltu, który zapobiega pojawianiu się oznak przedwczesnego starzenia.

Wieczna młodość – działanie kwasu hialuronowego

Głównym składnikiem formuły Hydracure jest kwas hialuronowy, który występuje w organizmie każdego człowieka. Jego najwyższe stężenie znajduje się skórze oraz naskórku. Zadaniem tego związku chemicznego pochodzenia naturalnego jest wiązanie wody w skórze. 

Jak działa kwas hialuronowy?

 • Odpowiada za elastyczność skóry oraz jej prawidłowy poziom nawilżenia;
 • Przyczynia się do powstawania nowych komórek i naczyń krwionośnych;
 • Opóźnia proces starzenia się, działa przeciwutleniająco;
 • Chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV;
 • Regeneruje oraz oczyszcza skórę.

Produkty firmy Germaine de Capuccini Hydracure

Linia pielęgnacyjna tej ekskluzywnej marki została stworzona w oparciu o składniki aktywne pozyskiwane w procesach biotechnologicznych. Najwyższa jakość kosmetyków zawiera w sobie substancje inspirowane roślinami pochodzenia naturalnego. Luksusowe produkty Germaine de Capuccini Hydracure stosowane podczas zabiegu w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach zapewniają poprawę kondycji skóry, młodzieńczy wygląd oraz natychmiastowe i trwałe nawilżenie. Dla podtrzymania efektów po wykonanym zabiegu zalecamy, aby w codziennej pielęgnacji również stosować kosmetyki tej firmy.

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg?

Kiedy skóra traci właściwości ochronne, wówczas staje się bardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto niewystarczająca ilość wody w naskórku sprawia, że nasza twarz traci prężność. Utrata jędrności wpływa niekorzystnie na proces starzenia się skóry, dlatego zabieg aktywnego nawilżenia rekomendujemy szczególnie:

 • Osobom, które ukończyły 25 rok życia;
 • Przed i po wykonanych zabiegach medycyny estetycznej, aby utrwalić efekt;
 • Kobietom ciężarnym i w okresie poporodowym;
 • Dla cery przesuszonej, odwodnionej oraz pozbawionej blasku;
 • W momencie wzmożonego napięcia emocjonalnego;
 • Kiedy chcemy ochronić swoją skórę przed sezonowymi zmianami klimatu.

Efekty zabiegu Hydracure

Z wiekiem nasza skóra podatna na stres tlenowy ulega odwodnieniu, co wywołuje nieprzyjemne uczucie podrażnienia, napięcia oraz ściągnięcia. Zaawansowana formuła Hydracure to gwarancja intensywnego nawilżenia. Ten innowacyjny zabieg eliminuje pierwsze oznaki starzenia, a także zapewnia rozluźnienie. Nowatorska formuła została stworzona w taki sposób, aby skóra odzyskała własną umiejętność zatrzymywania wody, co korzystnie wpłynie na jej wchłanianie. Pierwsze rezultaty kuracji są natychmiastowe i już po jednej sesji pacjent zyskuje efekt wygładzenia zmarszczek wokół oczu, poprawienia jędrności skóry, a przede wszystkim jej dogłębnego nawilżenia.

Profesjonalny zabieg Hydracure na Śląsku

Zmagasz się z suchą, zmęczoną i pozbawioną blasku skórą? Pozwól odzyskać jej młodzieńczy wygląd! Umów się na wizytę w Derkomed, gdzie pod okiem specjalistów wykonasz nieinwazyjny zabieg nawilżający – Hydracure. Pamiętaj, że odpowiednio dobrana terapia jest kluczem do zachowania pięknie wyglądającej i jednocześnie zdrowej skóry!

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed