Pedicure – czas odsłonić stopy!

Lato coraz bliżej, a Ty już przebierasz nóżkami, aby założyć ulubione sandały?

W końcu nadeszła pora na umówienie swojej wizyty i wykonanie wymarzonego zabiegu pedicure.

Zadbaj o swoje stopy po zimie w gabinecie w Tarnowskich Górach
Dlaczego po zimie nasze stopy zasługują na szczególne traktowanie? Choć o stopy warto dbać przez cały rok, trudno uniknąć negatywnych skutków jesiennej i zimowej aury. Ciągłe noszenie grubych skarpetek, a także ciężkich, masywnych i nieoddychających butów zdecydowanie nie działa na ich korzyść. Zanim zatem Twoje stopy wyjdą z ciągłego ukrycia, warto zapewnić im odpowiednią regenerację. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii znajdziesz wszystko to, czego Twoje stopy potrzebują właśnie teraz. Szeroka oferta zabiegów pedicure sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a Twoje stopy pewnym krokiem wejdą w kolejny letni sezon.

Jakie zabiegi pedicure warto wykonać wiosną?

Jeśli chcesz, aby Twoje stopy pięknie prezentowały się w letnim obuwiu, zapewnij im zabiegi, które przede wszystkim odżywiają, nawilżają i regenerują skórę. Na początek, najlepszym wyborem może okazać się pedicure pielęgnacyjny, który wraz z dodatkiem skutecznego złuszczającego peelingu i odpowiednio dobraną maską pomogą pozbyć się zrogowaciałego naskórka, a także przywrócić stopom cudowną miękkość. To właśnie podczas tego zabiegu zadbamy także o estetyczny wygląd Twoich paznokci i skórek. W skrócie – odżywimy Twoją skórę i przygotujemy Cię na wymarzony wiosenny i letni pedicure!
Zadbane stopy to piękne stopy – zabiegi pedicure Tarnowskie Góry
Skóra Twoich stóp jest już w dużo lepszej kondycji? Czas pójść o krok dalej! Kolejnym zabiegiem, który świetnie sprawdzi się podczas przygotowań na znacznie cieplejsze dni i zmianę obuwia na nieco lżejsze jest pedicure kosmetyczny z malowaniem i pielęgnacją. To właśnie tutaj poświęcimy jeszcze więcej uwagi estetyce Twoich paznokci. Oprócz niezbędnej pielęgnacji skóry, przygotujemy Twoje paznokcie na ponowne pokazanie się światu. To jak, kolor już wybrany?

Postaw na trwały pedicure i zawsze bądź gotowa do wyjścia!

Oprócz zabiegu pedicure wraz z tradycyjnym malowaniem, warto rozważyć także inne opcje pięknej odmiany Twoich paznokci u stóp. Do najczęściej wybieranych zabiegów pedicure związanych z profesjonalną stylizacją paznokci zdecydowanie należy pedicure hybrydowy. Dzięki specjalnej lampie i szeregu specjalnych lakierów – bazy i topu, Twoje paznokcie utrzymają wybrany kolor i kształt na znacznie dłużej niż kilka dni. Koniec z uciążliwymi odpryskami! Jeśli nie lubisz ciągłego poprawiania lakieru i częstego malowania paznokci, pedicure hybrydowy jest właśnie dla Ciebie.
Gotowa na lato? Czas wydobyć piękno stóp i paznokci!
Jeśli miniony sezon jesienno-zimowy negatywnie wpłynął na kondycję i wygląd Twoich stóp, to dobry moment na zaplanowanie zabiegów, które zregenerują Twoją skórę i nadadzą odpowiedniego wyglądu paznokciom. Już teraz umów się na wizytę i zapewnij stopom wymarzone odżywienie i zachwycające piękno!


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed

wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii

Informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz rozporządzenia RODO dostępne na podstronie Polityka Prywatności.