Pedicure leczniczy

Zdrowe stopy to podstawa! Szczególnie kiedy borykamy się z nawracającymi, nieprzyjemnymi dolegliwościami warto poświęcić im jeszcze więcej uwagi. Rozwiązaniem wielu kłopotów, a także znaczną poprawą estetyki może okazać się wykonanie specjalnego zabiegu, jakim jest pedicure leczniczy.
Zadbaj o stopy na wiosnę!
Zmiana obuwia na znacznie lżejsze często staje się motywacją do pozbycia się uciążliwych problemów, które ukrywamy w zimowych kozakach i botkach. Właśnie dlatego warto zadbać o zdrowie stóp już teraz! Rozpocznij przygotowania do sezonu letniego od przywrócenia swoim stopom doskonałej kondycji. Bo zdrowe stopy to piękne stopy!

Profesjonalny pedicure leczniczy w Tarnowskich Górach

Nie bagatelizuj takich przypadłości, jak bolesne odciski, nagniotki, modzele czy wrastające paznokcie – wszystkie te przypadłości mają tendencję do nawracania, a zaniedbane mogą zupełnie przeszkodzić w swobodnym poruszaniu się i noszeniu różnego obuwia. Na szczęście, tego wszystkiego można pozbyć się skutecznie podczas specjalnych zabiegów leczniczych u wykwalifikowanego specjalisty. Warto zwrócić uwagę na miejsce wykonywania bezpiecznych zabiegów, aby powierzyć swoje stopy osobom doświadczonym i znającym się na swojej profesji. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii Derkomed oferujemy najwyższą jakość usług, które przynoszą ulgę i niwelują wiele dolegliwości stóp. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu, takiego jak klamry czy frezarki, możemy zapewnić wysokie bezpieczeństwo i bezbolesne wykonanie leczniczego pedicure.

Kiedy warto udać się na pedicure leczniczy?

Zmęczone, opuchnięte stopy, a także przykre dolegliwości bólowe to najczęstsze powody wizyt naszych Pacjentów i wybierania pedicure leczniczego. Jeśli zauważysz u siebie odciski czy nagnioty, a także objawy grzybicy paznokci i stóp, zapisz się na zabieg, który skutecznie pozbędzie się tych problemów. Szczególnie niebezpieczne może okazać się powtarzające się wrastanie paznokci, dlatego w tym przypadku oferujemy skuteczne klamry, które zapobiegają nawrotom tych schorzeń w przyszłości. Jeśli zauważysz także niepokojące, sączące się ranki, opuchliznę wokół paznokci czy pękające pięty – to również oznaki tego, że Twoje stopy wysyłają sygnał SOS. Szczególnie kiedy odczuwasz duży dyskomfort podczas chodzenia i zakładania butów to znak, że warto udać się do specjalisty. Profesjonalny kosmetolog zaproponuje najlepsze rozwiązanie, wykona skuteczny zabieg, a także podpowie w jaki sposób najlepiej zadbać o stopy w przyszłości.

Dla kogo pedicure leczniczy?

Dla każdego! Wiele problemów ze stopami, takich jak tendencje do powstawania odcisków czy modzeli może być uwarunkowanych genetycznie, dlatego spotykają osoby w każdym wieku. Warto mieć na uwadze fakt, że dobrze wykonany pedicure leczniczy to nie tylko doraźne pozbycie się posiadanych problemów ze stopami, jednak stanowi również doskonałą profilaktykę przed powstawaniem nieprzyjemnych schorzeń w przyszłości.

Pedicure leczniczy – efekty

Efektem zabiegu, niezależnie od specyfiki posiadanego problemu, jest natychmiastowa ulga, która pozwoli cieszyć się długimi spacerami na nowo. To właśnie dlatego tak ważne jest zaplanowanie zabiegu jak najwcześniej, aby nie stracić możliwości korzystania z pięknej pogody i wielu okazji do wiosennej i letniej rekreacji. Już teraz umów się na wizytę i przygotuj swoje stopy na lato!Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed