SONOQUEEN HIFU czy niechirurgiczny lifting twarzy jest możliwy?

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokuso­wanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

Skuteczny i bezbolesny lifting – SonoQueen (HIFU) – nowość światowej medycyny estetycznej.

Radykalne ujędrnienie i poprawa kondycji skóry bez użycia skalpela? Teraz to możliwe – zabieg SonoQueen to prawdziwy high – tech medycyny estetycznej, który umożliwia małoinwazyjny lifting twarzy i ciała. Skoncentrowana, wysokoenergetyczna fala ultradzwiękowa HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) dokona na skórze, bez użycia skalpela, bólu i siniaków efekt liftingu!

Jeśli chcemy polepszyć swój wygląd i uzyskać optymalne efekty, nleży skorzystać z propozycji jaką daje to urządzenie.

Zabieg dla pacjenta jest całkowicie bezbolesny i nie ma konieczności rezygnowania z codziennej aktywności – co czyni SonoQueen wyjątkowym na rynku medycyny estetycznej.

Rodzaje zabiegów i cennik

HIFU działa głęboko w skórze i precyzyjnie dociera do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej – SMAS.

Na skutek termicznej koagulacji zostaje zapoczątkowany proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenie tkanek.

Wielowymiarowe ujędrnienie jest możliwe dzięki dopasowaniu kartridży do potrzeb każdego obszaru ciała – w przypadku zabiegów na twarz – od 2 mm – 3mm – 4,5 mm oraz zabiegów na ciało – 6 mm.

Wskazania do zabiegu są bardzo szerokie. SonoQueen dokona skutecznego liftingu skóry w przypadku zmarszczek na twarzy, szyji i dekolcie, w okolicy oczu zredukuje „kurze łapki”, problem z opadającymi powiekami, a w przypadku zwiotczenia skóry na udach, pośladkach, biuście, ramionach nada sprężystości i jędrności tym okolicom. Szczególnie polecam go osobom z zanikiem linii żuchwy, podwójnym podbródkiem, opadającymi kącikami ust czy bruzdami nosowo – wargowymi.

Pierwsze efekty widoczne są bezposrednio po zabiegu, efekt liftingu zauważalny jest po 3 miesiącach, a co najważniejsze – dla pełnego rezultatu wystarczy wykonać jeden zabieg. Jeśli wykonujemy cykl terapeutyczny zabieg można powtórzyć 3 razy w roku, a przebudowa naszej skóry trwa nawet kilka lat.

Zbieg przezaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku.

Przeciwskazaniami do zabiegu są:

– choroby nowotworowe

– stany wirusowe i zapalne w miejscu przeprowadzania zabiegu

– przerwana ciągłość skóry

– ciąża i okres karmienia

więcej informacji

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed