Skuteczny efekt w terapii łączonej

Czy wiesz, że terapia łączona daje najlepsze efekty?

Zobacz, jak połączyć zabieg konturowania twarzy tripolarną falą radiową z zabiegiem endermologii na twarz.

 

Tripolarna fala radiowa

Odmładzanie z wykorzystaniem tripolarnej fali radiowej to jeden z najnowocześniejszych zabiegów gwarantujących efekt liftingu bez użycia skalpela. To sposób nie tylko na uzyskanie bardziej jędrnej i gęstej skóry, spłycenie zmarszczek, ale także pobudzenie mikrokrążenia skórnego i pobudzenie syntezy włókien kolagenowych.

Jak wygląda zabieg wykorzystujący radiofrekwencję? Skóra miejscowo jest nagrzewana do około 40 stopni Celsjusza co sprawia, że poprawie ulega ukrwienie tkanki podskórnej. Komórki są sprawniej zasilane w tlen i substancje odżywcze, dzięki czemu fibroblasty w tkance łącznej zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, zwanych „białkami młodości”.

 

Efektem stosowania tripolarnej fali radiowej jest ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy, jak również poprawa jej kolorytu. Co ważne, zabieg doskonale nadaje się do usuwania miejscowo gromadzącej się tkanki tłuszczowej (np. pod oczami, na policzkach, podbródku i szyi).

Fale radiowe oddziałują silnie na komórki tłuszczowe rozpuszczając je. To doskonała metoda modelowania twarzy w miejscach, z których usunięcie tkanki tłuszczowej za pomocą diety czy zwykłych masaży jest w praktyce niemożliwe.

 

 

Endermologia twarzy

Endermologie® Alliance jest najczęściej wybieranym zabiegiem, który w kosmetologii i medycynie estetycznej robi w ostatnim czasie furorę. Zwykle stosowana jest ona do ujędrniania i wyszczuplania ciała, jednak prawdziwy hit tego urzadzenia, to głowica do zabiegów na twarz.

Czy wiesz, że endermologia może odmienić jej rysy i zmniejszyć skutki oddziaływania czasu i grawitacji?

 

Zabieg polega na bardzo intensywnym masażu skóry za pomocą specjalnego urządzenia z ruchomą głowicą. Endermologie® Alliance ma silne działanie drenujące co oznacza, że może rozbijać podskórne złogi, zastoje oraz trudną o usunięcia tkankę tłuszczową. Jest to więc zabieg idealny dla każdego, kto marzy o poprawie rysów twarzy i pozbyciu się uporczywych „chomików” czy też „podwójnego podbródka”.

EFEKTY WIDOCZNE SĄ JUŻ PO 1 ZABIEGU❗❗❗

Modelowanie rysów twarzy to jednak nie jedyna zaleta endermologii. Zabieg działa odmładzająco – spłyca zmarszczki, pobudza skórę do regeneracji, poprawia jej ukrwienie i koloryt.

 

Tripolarna fala radiowa oraz endermologia twarzy stosowane jednocześnie dają rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie. To zabiegi, które bez ingerencji chirurgicznej są w stanie odjąć nawet kilkanaście lat!

 

Tripolarna fala radiowa i endermologia ciała

Obydwa zabiegi doskonale sprawdzają się również w procesie odchudzania i modelowania sylwetki. Ich połączenie gwarantuje rewelacyjny „efekt wooow”.

Aparaty stosowane zarówno w endermologii, jak i zabiegu z tripolarną falą radiową znakomicie oddziałują na skórę w różnych partiach, takich jak brzuch, uda, ramiona czy pośladki. Jeśli mimo diety i ćwiczeń nadal borykasz się z miejscową, „upartą” tkanką tłuszczową i nieestetycznymi zastojami to znak, że te zabiegi zdecydowanie są dla Ciebie!

Wykorzystując atuty fal radiowych oraz drenażu endermologicznego już po kilku zabiegach staniesz się posiadaczką jędrniejszej, gładszej skóry o zdrowszym kolorycie. Regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym sprawią również, że kłopotliwa tkanka tłuszczowa zacznie znikać prędzej – zabiegi te będą więc idealnym uzupełnieniem aktywności fizycznej oraz zdrowej diety.

 

Nieinwazyjne sposoby na młodszy wygląd i smukłą sylwetkę

Endermologia ciała i tripolarne fale radiowe to prawdziwi sprzymierzeńcy nie tylko młodo wyglądającej twarzy, ale i smukłej, apetycznej sylwetki. Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się co najmniej kilka powtórzeń. Niech lato w tym roku Cię nie zaskoczy a wakacje będą dla Ciebie przyjemnością. Pomożemy Cię zmobilizować do pracy nad sylwetką!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz poznać ceny zabiegów kliknij w różowe kółeczko widoczne po prawej stronie, które przekieruje Cię do wiadomości na Facebooku. Doradzimy i rozwiejemy wątpliwości. A może zgarniesz też rabat?

 

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed