centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii510 249 751 Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologiifacebook.com/derkomed
centrum medycyny estetycznej,
dermatologii i kosmetyki
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii 510 249 751
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Endermologia LPG Alliance®

Zabieg LPG Aliance to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Redukuje tłuszcz i usuwa zwiotczenia skóry, z uwzględnieniem naturalnej równowagi biologicznej całego organizmu. Zabiegi Alliance zapewniają również skuteczne usuwanie i wygładzanie cellulitu.

więcej informacji

 

Endermologia, czyli lipomasaż (lipomassage) albo inaczej masaż podciśnieniowy wykonywany w celu ładnego wymodelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy konturów twarzy – w przypadku zabiegu na twarz. Połączenie masażu z podciśnieniem poprawia metabolizm organizmu oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych w skórze.

Redukcja tłuszczu – łatwo i bezpiecznie

Z pomocą zabiegu endermologii redukcja tłuszczu może być tak łatwa jak nigdy przedtem. Sylwetka zostaje ładnie wyszczuplona i wymodelowana, poprawa krążenia skutkuje również redukcją cellulitu. Ładniej wygląda również zregenerowana i ujędrniona skóra. Nic dziwnego, że lipomasaż cieszy się również rosnącym zainteresowaniem pacjentów naszego gabinetu.

Endermologia twarzy

Obok zabiegu lipomasażu sylwetki chętnie wybieranym zabiegiem jest endermologia twarzy. Kuracja ta intensywnie oddziałuje na skórę, odmładzając ją i regenerując. Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny skutkuje jej większą sprężystością i elastycznością. Taki masaż twarzy, szyi i dekoltu zapewnia naprawdę świetne efekty. Po zabiegu endermologii twarzy skóra jest wyraźnie odmłodzona i ujędrniona, drobne zmarszczki zostają wygładzone, a kontury twarzy, oczu i ust stają się łagodniejsze.

 

Aktualnie obowiązuje promocja na zabiegi Endermologia LPG Alliance®

Zapraszamy!

 

spersonalizowany zabieg na ciało 40 min 280 zł 245 zł
pakiet 3 spersonalizowanych zabiegów na ciało 760 zł 685 zł
pakiet 6 spersonalizowanych zabiegów na ciało 1500 zł 990 zł
pakiet 10 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2400 zł 1499 zł
pakiet 12 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2700 zł 1699 zł
spersonalizowany zabieg na ciało 30 min 230 zł 200 zł
pakiet 3 spersonalizowanych zabiegów na ciało 600 zł 540 zł
pakiet 6 spersonalizowanych zabiegów na ciało 1250 zł 890 zł
pakiet 10 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2000 zł 1399 zł
pakiet 12 spersonalizowanych zabiegów na ciało 2200 zł 1699 zł
drenaż (30 min) 220 zł 190 zł
modelowanie owalu twrzy (30 minut) 150 zł 130 zł
pobudzający skórę (40 minut) 150 zł 130 zł
doskonałe oczy i usta (40 minut) 150 zł 130 zł
lekkie nogi (dedykowany kobietom w ciąży) 150 zł 130 zł

 

Czym jest endermologia?

Endermologia to zabieg opracowany w latach 80 ubiegłego wieku. Wynaleziono go z myślą o redukcji blizn oraz śladach po oparzeniach. Szybko okazało się, że spektrum zalet, jakie niesie ze sobą endermologia jest o wiele szersze – zauważono, że znakomicie ujędrnia skórę, pomaga w leczeniu cellulitu i wysmuklaniu ciała. To właśnie dlatego dziś jest szeroko wykorzystywana w medycynie estetycznej.

 

Endermologia LPG Alliance. Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na bardzo intensywnym masażu skóry w polu zabiegowym za pomocą urządzenia z głowicą składającą się z dwóch rolek i komory ssącej. Fałdy skóry są wciągane do głowicy dzięki podciśnieniu, a następnie intensywnie rollowane. Zabieg trwa od 30 do 45 minut, w zależności od masowanego obszaru.

 

Endermologię stosujemy w różnych obszarach ciała. Najczęściej są nimi uda, pośladki, biodra oraz brzuch, jednak ten rodzaj masażu sprawdzi się także w innych okolicach – w tym również na twarzy.

 

Czy endermologia jest dla ciebie?

Tak, jeśli borykasz się z celullitem na udach, pośladkach, biodrach i brzuchu. Z rezultatów zabiegu będą zadowolone również te osoby, którym zależy na zredukowaniu uporczywej, trudnej do pozbycia się tkanki tłuszczowej z różnych okolic ciała. Co ciekawe, endermologia LPG Alliance sprawdza się także w modelowaniu rysów twarzy – drenaż poprawia jej owal, a także ukrwienie i jędrność.

 

Endermologia LPG Alliance dla kobiet w ciąży

Z zabiegu relaksującej endermologii mogą skorzystać również panie spodziewające się dziecka. Przyszłym mamom proponujemy odprężający zabieg na nogi, który rewelacyjnie poprawia ich ukrwienie, usuwa uczucie ciężkości i ból, który często dotyka kobiety w zaawansowanej ciąży.

 

Endermologia LPG Alliance na Śląsku

Z zabiegu endermologii skorzystasz w naszym gabinecie w mieście Tarnowskie Góry. Nasi specjaliści zaproponują ci zabieg, który przybliży cię do wymarzonej gładkiej i jędrnej skóry. Już dziś zarezerwuj wizytę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapomnij o cellulicie i wiotkiej skórze!

*Materiały zdjęciowe ITP S.A.
*Promocja nie łączy się z rabatem stałego klienta
* Przed zabiegiem klient ubiera specjalny kombinezon Endermowear LPG, który kupuje przy pierwszej wizycie i jest on wielokrotnie stosowany przez Ciebie podczas całej sesji. Jednorazowy koszt kombinezonu to 100 zł.

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii