masaże - spa

Ananasowe wyszczuplenie ciała

Czym jest zabieg ananasowego wyszczuplenia ciała?

Ananasowe wysmuklenie ciała to bardzo przyjemny zabieg, który korzystnie wpływa na wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie ciała, a także pozbycie się cellulitu. Wyszczuplenie bez skalpela jest możliwe, dzięki metodzie wykorzystującej efekt osmotyczny. Profesjonalny masaż wykonywany w trakcie zabiegu polega na rozproszeniu złogów tłuszczowych, co znacznie poprawia kontur skóry, krążenie oraz pobudza metabolizm.

 

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg?

Zabieg ananasowego wyszczuplenia ciała przeznaczony jest dla tych, którzy zmagają się z uczuciem ciężkich, obolałych nóg, retencją wody w organizmie, nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także cellulitem. Polecamy go również osobom aktywnym fizycznie oraz zawodowo, które chcą poprawić swój wygląd oraz zadbać o zdrowie.

Szukasz relaksu po pracy pełnej napięć?

Po stresującym dniu w pracy marzysz o chwili błogiego relaksu? Wyjątkowa forma masażu, którą stosujemy podczas wykonywania zabiegu wyszczuplającego, wywołuje u naszych klientów głębokie uczucie odprężenia i wyciszenia. Połączenie skutecznie odstresowującego masażu poprawia nie tylko wygląd ciała, ale również pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie.

 

Produkty firmy Bernard Cassiere

Wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne stosowane podczas zabiegu zawierają w sobie aż 90% składników pochodzenia naturalnego. Kompleks tropikalny odpowiada za wygładzenie oraz wyszczuplenie sylwetki, a znajdują się w nim: zielona herbata, ekstrakt z kawy oraz ananas, który ma działanie antycellulitowe. Kolejno ekstrakt z liści Macy działa stymulująco, co korzystnie wpływa na ujędrnienie ciała, a także jego odchudzenie.

Ananasowy doping dla ciała

Do wykonania profesjonalnego zabiegu wyszczuplającego używamy olejków tworzonych na bazie ekstraktu z ananasa, który ma właściwości antycellulitowe i ujędrniające:

  • ananasowy olejek do body wrappingu,
  • ananasowy olejek modelujący ciało,
  • Ananasowy żel wyszczuplający.

 

Bromelaina pozyskiwana z tej jadalnej rośliny znalazła swoje zastosowanie w kosmetologii. Jej właściwości prozdrowotne wspomagają trawienie, mają działanie odchudzające oraz poprawiają krążenie.

 

Jak wygląda zabieg ananasowego wyszczuplenia ciała?

Aby odpowiednio przygotować ciało do zabiegu należy wykonać peeling, który usunie martwe komórki i pomoże pozbyć się zanieczyszczeń. To działanie sprawi, że skóra stanie

się oczyszczona, wygładzona oraz świetlista. Kolejnym krokiem jest nałożenie modelującej maski wrapp, która działa antycellulitowo. Jej zadaniem jest podniesienie temperatury ciała, pobudzenie krążenia oraz dostarczenie niezbędnych składników odżywczych. Ostatni i najprzyjemniejszych etap polega na wykonaniu profesjonalnego masażu wyszczuplającego, który jest sygnowany przez markę Bernard Cassiere.

 

Czas wykonywania zabiegu: 2h.

Profilaktyka rozstępów – jak chronić się przed rozstępami

Odpowiednia profilaktyka zapobiega powstawaniu rozstępów, dlatego tak ważne jest dostarczanie organizmowi właściwych substancji odżywczych. Istotną rolę w tej kwestii odgrywa również świadoma pielęgnacja oraz masaż ciała, który wykonujemy podczas naszego zabiegu. Wzmocnienie ukrwienia jest możliwe dzięki odpowiedniej stymulacji skóry. Efektem tych działań jest zwiększenie odporności na powstawanie nieestetycznych zmian mających charakter blizny.

 

Zabieg ananasowego wyszczuplenia ciała na Śląsku

Zmagasz się z cellulitem? Chcesz mieć piękną, zgrabną sylwetkę? Zapraszamy do naszego gabinetu Derkomed znajdującego się w Tarnowskich Górach, gdzie wykonujemy profesjonalny, nieinwazyjny zabieg wyszczuplenia i ujędrnienia ciała. Zarezerwuj wizytę już dziś i ciesz się młodzieńczym wyglądem Twojej skóry!

 

Zapraszamy!

 

Ananasowe wyszczuplenie ciała 360zł

 

 


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed