masaże - spa

Ucieczka w amazońską dżunglę – relaksująca pielęgnacja ciała

Daleka, egzotyczna podróż bez konieczności wyjazdu w odległe miejsca? To możliwe! Pozwól swoim zmysłom uciec wgłąb amazońskiej dżungli i zaznać nieprawdopodobnego relaksu podczas wyjątkowego zabiegu w naszym gabinecie.

 

Niesamowity zabieg pielęgnacji ciała inspirowany Amazonią
Jeśli szukasz czegoś naprawdę relaksującego umysł i skutecznie pielęgnującego ciało, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Specjalnie na potrzeby osób na co dzień zabieganych, zestresowanych i przytłoczonych miejskim zgiełkiem, powstał rytuał przenoszący ciało i ducha wprost do odległej Amazonii.

Dla kogo zabieg “Ucieczka w amazońską dżunglę”?

Jak sama nazwa wskazuje – zabieg ten będzie spełnieniem oczekiwań każdego, kto szuka ucieczki od zwykłej codzienności. Warto pokusić się tu również o stwierdzenie, że w pewnym stopniu spełnia marzenie o podróżach w najbardziej odległe zakątki świata pozwalając na doświadczenie egzotyki na własnej skórze. Jeśli więc na co dzień zmagasz się z dużym stresem, ciągle biegasz po mieście i czujesz, że Twoje ciało zasługuje na reset – warto rozważyć wybór właśnie tego zabiegu. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek i wakacje w dalekich miejscach, znajdź chwilę dla siebie i daj się zabrać w podróż pełną niezapomnianych wrażeń… w gabinecie masażu.

Dlaczego ten zabieg jest tak wyjątkowy?

„Ucieczka w amazońską dżunglę” łączy w sobie to, co znaleźć możemy nawet w kilku różnych zabiegach pielęgnacyjnych. To poczucie bogatej odnowy ciała poprzez zastosowanie peelingu i zanurzenie ciała w aksamitnym mleczku pełnym ekstraktów z dzikiego mango i masła capuaçu, które skutecznie nawilżają i odżywiają skórę. Zanim jednak zajmiemy się tą częścią zabiegu, zapewnimy Twoim zmysłom głębokiego odprężenia dzięki egzotycznemu masażowi wykorzystującemu ruchy inspirowane hawajskimi lomi-lomi.

Głęboko relaksujący masaż i odżywienie skóry

Efektem zabiegu „Ucieczka w amazońską dżunglę” w naszym gabinecie jest przede wszystkim głęboki relaks, poprawa samopoczucia spowodowana ucieczką od codzienności, a także skuteczne nawilżenie skóry całego ciała. Zabieg ten działa detoksykująco, a uczucie odprężenia i odżywienia pozostaje z nami jeszcze przez długi czas.

Zabiegi SPA w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie stawiamy na skuteczność i profesjonalizm wykonywanych przez nas zabiegów. To właśnie tutaj każdy może poczuć się wyjątkowo i zaznać głębokiego relaksu. Jak to robimy? W naszej pracy stosujemy specjalistyczne, dedykowane poszczególnym zabiegom preparaty stworzone z myślą o zdrowiu i odnowie skóry. W przypadku „Ucieczki w amazońską dżunglę” korzystamy przede wszystkim ze składników aktywnych, takich jak dzikie mango, które funduje ogromną dawkę nawilżenia, regeneracji i wygładzenia naszej skórze. Skutecznie i w widoczny sposób chroni skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Podczas tego zabiegu stosujemy także masło cupuaçu, czyli emolient zapewniający skórze wysoką zdolność przyjmowania wody, dzięki czemu efekt wygładzenia i zmiękczenia jest jeszcze bardziej intensywny.

Przywróć ciału i umysłowi energię do dalszych działań

Ciężka praca i codzienna gonitwa za kolejnymi zadaniami do wykonania nie będą skuteczne, jeśli nie pozwolisz sobie na odrobinę odpoczynku. Poddanie się relaksującemu zabiegowi pomoże Ci odzyskać wigor i motywację do osiągania kolejnych celów, jakie stawia przed Tobą życie zawodowe i prywatne. Kto wie, jaki będzie kolejny krok… być może pomyślisz o prawdziwej wycieczce do odległych zakątków Amazonii?

 

Zapraszamy!

 Zabieg na tył ciała 260 zł
Zabieg na całe ciało 320 zł

Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed