Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Start & Rewind

Start & Rewind działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu Start & Rewind skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach!

 

Na czym polega Start & rewind?

Przed rozpoczęciem zabiegu Start & Rewind wykonywany jest pomiar obwodu ciała w dokładnie zaznaczonych miejscach. Sam zabieg rozpoczynamy od peelingu, kolejnie nakładany jest specjalistyczny krem START z licznymi składnikami aktywnymi. Następnym etapem jest umieszczenie Pacjenta w worku AIRLESS w którym wytwarzana jest próżnia. Po 40 minutach podczas których Pacjent się relaksuje, wykonywany jest drenaż limfatyczny na bazie olejku OIL TECH. Na koniec znów wykonujemy pomiary w tych samych miejscach co na początku aby uwidocznić różnicę w obwodach przed i po zabiegu Start & Rewind.

Zalecane jest wykonać co najmniej 6 zabiegów w serii. (2-3 zabiegi w pierwszym tygodniu / następnie 1-2 zabiegi w odstępie tygodnia)

Dla kogo jest Start & rewind?

Dla osób z problemem:

 • Cellulitu
 • Nadmiernej retencji wody
 • Obrzęku brzucha
 • Wiotkości i braku jędrności
 • Nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • Atonii
 • Zespołu „ciężkich nóg”
 • Organizmu wymagającego detoksu oraz wymodelowania sylwetki

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Zakrzepica
 • Pompa insulinowa
 • Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)

Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Po zabiegu

Po zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, wzmacniających efekt zabiegu oraz picie dużej ilości (minimum 2 l) wody dziennie. Polecana jest również aktywność fizyczna.

Technologia

Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna łączą się, tworząc innowacyjny zabieg, który zapewnia wyniki na najwyższym poziomie. Efekty po zabiegu są na to najlepszym dowodem: tkanka jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach.

Niektóre składniki aktywne START & REWIND:

Kofeina: stymuluje drenaż oraz wydzielanie triglicerydów ze skutkiem lipolitycznym.
Paullinia cupana: bardziej znany jako Guarana. Pochodna ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i usunięcie płynów z efektem drenującym.
Karnityna: transportuje kwasy tłuszczowe z płynu wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są degradowane i używane do produkcji energii, co stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych. Posiada efekt odchudzający.
Escyna: Mieszanina saponin z nasion kasztanowca zwyczajnego. Ma działanie wazoprotekcyjne, przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania mikrokrążenia.
Kapsaicyna: miejscowe stosowanie kapsaicyny ogranicza akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość na insulinę.
Wąkrotka azjatycka: sprzyja odżywianiu tkanki łącznej, poprawia krążenie krwi.
Hedera helix: zawiera ją bluszcz pospolity, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie ich przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.
Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.
Pieprz długi: Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność każdej substancji aktywnej, kiedy będzie podawany jednocześnie z nią.
Olejek cynamonowy: stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego, aktywując mikrokrążenie.
Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.
Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy.
Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza cellulit.


Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii
Centrum Medycyny Estetycznej Dermatologii i Kosmetologii

Centrum Dermatologii, Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Derkomed
ul. Ks. J. Wajdy 2B, 42-600 Tarnowskie Góry
+48 510 249 751 / derkomed@derkomed.pl


@derkomed